Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za jakimś Garminem, głównie biegam + siłka (nie wiem czy to wpływa na wybór modelu), super gdyby był w miarę ok wizualnie/ neutralny na tyle, by nosić go np. do biura do pracy. Zależy mi, by analizował sen itp. i podpowiadał plan treningowy na dany dzień. Nie zależy mi kompletnie na płatnościach/ muzyce czy innych funkcjach typowo smartwatchowych typu powiadomienia z telefonu.
Czy w takim układzie jedyną rozsądną opcją na ten moment jest seria FR? Cena do max 1500zł. Dobrze, jakby była jakaś promka aktualnie, na pepperze wpadają co chwilę jakieś modele.

Na jaki konkretnie polecacie polować? A może wstrzymać się do jakiejś premiery? Z góry bardzo dziękuję <3

#garmin #bieganie #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
super gdyby był w miarę ok wizualnie/ neutralny na tyle, by nosić go np. do biura do pracy.

Czy w takim układzie jedyną rozsądną opcją na ten moment jest seria FR?


@Dante15: idz do sklepu, zobacz jak one wygladaja, przymierz. Ciezko odpowiedziec za ciebie, ktore sa wizualnie ok, a ktore nie ok.
Fr255 z tego co piszesz by wystarczyl, przegladasz peppera znajdziesz tam historie cen i byc moze ktoras z
  • Odpowiedz
@Dante15: btw. Fr55 w promkach poniżej 600zł jakoś teraz jest w różnych sklepach z elektroniką, jak nie masz problemu z tym że ten model ma kilka lat to git, jak nie to możesz dołożyć drugie tyle i wziąć nowszego fr'a
  • Odpowiedz