Wpis z mikrobloga

Jest już gdzieś na horyzoncie PS5 Pro w jakimś sensownym terminie? Są jakieś przecieki odnośnie specyfikacji, tj. czy będzie duża różnica względem bazowej wersji? Przewijały mi się jakieś newsy ale nie wiem czy to fejki czy nie, bo też nie siedzę w temacie. Wymieniłbym w końcu mojego PS4 na nowszą wersję ale zastanawiam się czy czekać czy brać co jest.

#playstation #playstation5 #ps5
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: bez sensu czekać teraz na ps5pro, skoro krótko potem będzie już ps6. Ale te pierwsze wersje nowych generacji są zawsze upośledzone sprzętowo to już lepiej poczekać na ps6pro, zamiast bawić się w półśrodki.
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: Jak grasz na ps4 to zaczekaj jeszcze max miesiąc i jeśli ps5pro pojawi się w tym roku, to do tego czasu będzie ogłoszone z pełną specyfikacją.
Ja raczej wymienię zwykłe ps5 na pro, więc w wypadku ps4 zdecydowanie warto.
Wiarygodnej specyfikacji na dzień dzisiejszy nie ma, za to są potwierdzone plotki, że gta6 jest optymalizowane pod tą wersje konsoli więc jeśli zamierzasz grać to nie widzę lepszej opcji.
  • Odpowiedz
ja bym się nie bawił w półśrodki tylko czekał 12 lat na ps8.


@open_or_die: debilizm czekać tyle czasu na ps8 jak można poczekać jeszcze chwilkę i mieć ps8pro
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: według przecieków nie będzie dużej różnicy względem bazowej wersji ze względu na ten sam słaby procesor który już teraz jest bottleneckiem. Wersja pro będzie do 20-30% szybsza w grach które nie będą potrzebowały dobrego procka.
  • Odpowiedz
debilizm czekać tyle czasu na ps8 jak można poczekać jeszcze chwilkę i mieć ps8pro


@Plp_: No jak już tyle będziesz czekał, to opłaca się ps8pro, skoro poczekasz tylko ciut dłużej i będziesz miał ps9?
  • Odpowiedz