Wpis z mikrobloga

Z Waszego doświadczenia czy zdarza się, że starania się o kobitę przynosiły pozytywny rezultat, gdy ona nie miała zbyt dużej inicjatywy? Czyli kobieta pt. MNIE TRZEBA ZDOBYĆ.
I czy, gdy udało się Wam zdobyc taką kobitę to szanowała Was, a w związku byliście na silnej pozycji? Z czasem u niej zaczęła się też pojawiać inicjatywa?
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
@aczutuse: Zaangażowanie w relacje/chęć pisania/rozmów, spędzania czasu i widoczna radość/podniecenie/niecierpliwość to cechy które miały miejsce właśnie w najdłuższej i najtrwalszej relacji. Im bardziej/częściej partnerka wydaje się być oschła/niepewna/nieentuzjastyczna tym bardziej to nie miało sensu na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@aczutuse: ale która kobieta? Zastanów się - jakby ktoś zapytał - ludzie, czy z waszych doświadczeń faceta trzeba cały czas starać, żeby nie zdradzał? To co byś odpowiedział? No #!$%@?, zależy który. Niektóre kobiety są nieśmiałe i potrzebują inicjatywy całe życie dlatego że są nieśmiałe. Inne to po prostu roszczeniowe karyny i tyle. Jednej kobiecie powiesz, słuchaj, chciałbym, żebyś sama przejawiała inicjatywę i zacznie to robić, druga stwierdzi, że #!$%@? i
  • Odpowiedz
@aczutuse jeśli ktokolwiek nie jest przekonany do relacji i tylko skakanie wokół tej osoby jak porąbany sprawia że ta relacja jakoś trwa to jest pewne że gdy tylko odrobinę odpuścisz z tym pajacowaniem to ta relacja się skończy. Kupisz tańszy prezent, rozchorujesz się czy będziesz mieć jakieś problemy to ta relacja od razu się urwie bo przestaniesz dostarczać to co było jedynym spoiwem tej relacji.

Polecam nie spotykać się z nikim kto
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: no ta, ale pytanie co op uważa za skakanie, bo wiesz, dla jednego faceta pajacowaniem może być komplement raz w tygodniu, a dla drugiego codziennie randka w innej knajpie. Myślę, że raczej normą jest że np. to faceci wychodzą raczej z inicjatywą seksu albo jakiejś innej wspólnej aktywności raczej niż kobieta.
  • Odpowiedz
  • 0
@zbrodnia_i_kawa chłop: zaprasza, zabawia, inicjuje dotyk, zawsze 1 pisze, ciągnie rozmowę

Baba: bierna, jak posąg mnie trzeba zdobyć, tylko siedzi i gada.

To da się z czegoś takiego ukręcić namiętność czy się nie da.
  • Odpowiedz