Wpis z mikrobloga

nie ma to jak się #!$%@?ć na drogę 20m przed samochodem, i potem jedź za nimi przez kilometr, bo zakręty a oni sobie zrobili kolumnę którą musisz wyprzedzić na raz
WpiszSwojLogin - nie ma to jak się #!$%@?ć na drogę 20m przed samochodem, i potem jed...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WpiszSwojLogin jakby jechali obok siebie to też byś marudził, mimo że wówczas łatwiej by było ich wyprzedzić.

Po prostu naucz się jeździć w ruchu publicznym to cie takie sytuacje nie będą ruszać.
  • Odpowiedz
@WpiszSwojLogin nie wymusił pierwszeństwa to raz, a dwa no sorki, ale jeśli serio tak cię ruszyła ta sytuacja, że aż musiałeś zgrywać film i dzielić się nim w internecie to jednak śmiem twierdzić, że z tymi umiejętnościami jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@WpiszSwojLogin ojej blachosmrodziarza zabolało xD. Poruszają się prawidłowo, a mogłeś ich wyprzedzić na łuku, czy pod górkę albo na trzeciego jak to 99% z was ma zwyczaju rowerzystów wyprzedać i przy każdym wyprzedzaniu stwarzać niebezpieczna sytuację :)
  • Odpowiedz
@silent_unknown: nie zabolało tylko irytują mnie "kolarze" olewający przepisy przez których ja muszę się wlec 2 minuty, bo wcześniej nie ma bezpiecznego miejsca do wyprzedzenia
sam jeżdżę na rowerze i staram się nie jeździć tak, żeby #!$%@?ć innych, a mam wrażenie, że niektórzy tak właśnie robią na dodatek kosztem swojego bezpieczeństwa, czego nie rozumiem
  • Odpowiedz
nie zabolało tylko irytują mnie "kolarze" olewający przepisy przez których ja muszę się wlec 2 minuty


@WpiszSwojLogin: stary, ale nikt tu żadnych przepisów nie złamał, a ruch drogowy polega na tym, że czasem się jedzie wolniej. Naprawdę cię to dziwi?

I serio? "Wlec 2 (słownie: dwie) minuty"? Ty tracisz cierpliwość za kółkiem jak jedziesz wolniej przez 2 minuty? Coś tam pisałem o umiejętnościach.
  • Odpowiedz