Wpis z mikrobloga

Próbowałem, próbowałem Mirki z całych sił pogodzić się z tym, że małpa może mieć fartem lepszą stopę zwrotu niż doświadczony inwestor z wiedzą i strategią.

Nie udało mi się. Jestem zdruzgotany psychicznie. Mój skumulowany zwrot z inwestycji na giełdzie z ostatnich 6 lat to 400 procent.

Mój wujek, który jest tą małpą napił się kiedyś z jakimiś aparatczykami w PRL wszedł w posiadanie tanich działek i nieruchomości i jego skumulowany zwrot idzie pewnie w kilkanaście tysięcy procent.

Teraz chodzi z wywalonym brzuchem, pije browary, dzieli te działki, sprzedaje pod budowy ludziom i liczy kasę, chłop ledwie umie czytać i pisać i chodzi się przechwala co to nie on i jaki to ma łeb do inwestycji i biznesu.

Gdzie się nie rozejrzę to staruchy są grubokostnie przytyrani w nieruchy, a młode osoby jedzą chleb maczany w cebuli, żeby uzbierać na jakis kurnik 50 metrów w Wawce, a jak jakiś w końcu kupią to pieją tak, że aż ślina leci na wykopie o wzrostach.

To jest potworne. Jestem zbyt wrażliwy i delikatny na to.

#nieruchomosci #inwestowanie #gielda #koalicjadeweloperska #kryptowaluty #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
  • 12
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: nie wiem co cię dziwi, tak świat wygląda, u mnie w zespole w WAWie to samo jest, komuś rodzic umrze i nagle dostają mieszkanie na śródmieściu co kiedyś stary dostał jako premie za pracę w elektrociepłowni, no i pyk dostajesz 1.5 bańki a ty robaku robakuj a nawet tyle ni zarobisz xD żeby to kupisz
  • Odpowiedz
@Prometeo: Własnie tacy ludzie jak Ty są najgorsi, rzucający "nieudacznikami" na prawo i lewo a priori, bez znania całości sytuacji kogoś.

Pewnie byłeś w szkole z tych popularnych cwaniaczków co z cynicznym uśmiechem drwili jak komuś akcja nie wyszła w meczu na wf, albo miał gorsze buty, czyli najgorszy gatunek ludzi.
  • Odpowiedz