Wpis z mikrobloga

#lodz #lks #dajdaj

Mimo argumentów wydziału sportu Salski przekonywał, że ŁKS powinien być włączony do podziału. - Zainteresowanie piłką nożną i meczami ŁKS-u jest tak duże, że ten podział powinien to odzwierciedlać. - Niespełna 70 proc. sportowców w Polsce to piłkarze, a piłka nożna nawet na piątym poziomie rozgrywkowym jest już sportem zawodowym. Wydatki w niej są niewspółmiernie wyższe niż w innych dyscyplinach - przekonywał.


hehe 4 liga sami zawodowcy

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117109,15759754,Radny_PiS_i_LKS_chca__by_pieniadze_z_dotacji_otrzymal.html
  • 8
  • Odpowiedz
@groszek71: Tzn. połączenie nie wiem czy by przeszło tak łatwo - pewnie po 5-10 latach by się ustabilizowało ale na początku to był by sajgon - za dużo animozji między klubami.

Jak grał Boniek to były troche inne czasy, czytałem wywiady w których pisał że bywało tak, że walczyli na boisku, a potem razem wszyscy chodzi na ŁKS na mecze hokeja.

Jak ja ostatnio byłem na meczu ŁKH to czułem
  • Odpowiedz
Tzn. połączenie nie wiem czy by przeszło tak łatwo - pewnie po 5-10 latach by się ustabilizowało ale na początku to był by sajgon - za dużo animozji między klubami.


@Radus: to prawda, Waterloo to pikuś w porównaniu z tym co był chłopaki z miastem

zrobili:D

Mieszkam na Bałutach wiem coś o tym:)
  • Odpowiedz
@groszek71: Finansowo nie, ale historycznie i kibicowsko jak najbardziej. Na taki sztuczny twór nikt by nie chodził. Świetnym przykładem jest Red Bull Salzburg, właśnie mistrzostwo Austrii zdobyli a na ostatnim meczu i "fecie" 3 tysiące osób
  • Odpowiedz
@czlapka: zgoda z tą historią, ale rozwiązanie musi się jakieś znaleźć. Dotowanie cały czas piłki to nie jest dobre rozwiązanie. Co pozostaje? Likwidacja któregoś z klubów..Nobla dla tego kto mi napisze którego, wszak oba są zasłużone i miały sukcesy.
  • Odpowiedz