Wpis z mikrobloga

Ale ten kraj jest nudny, spędzenie życia tutaj to jak zmarnowanie życia. Dosłownie nic tu nie ma ciekawego. Wszystko przeciętne albo ch**we. Jakby nie te pi*****e wizy to dawno by mnie tu nie było. Kraj dobry żeby depresji dostać i tyle xd. Ani kasy, ani pogody, ani jakichś ciekawych miejsc, ani taniego życia, dziewczyny nie będąc jakimś chadem czy Oskarem nie znajdziesz, dosłownie nic ten kraj nie ma ciekawego do zaoferowania. I teraz jeszcze ci migranci będą zalewać xd. Lepsze życie miałbym będąc urodzonym w Afryce i gdybym przypłynął pontonem do Europy.
I nie mówię tutaj o ludziach mających gruby hajs, bo jak masz hajs to jest wszędzie dobrze.
#polska #takaprawda #heheszki #truestory #zalesie #emigracja
  • 63
  • Odpowiedz
@exystexys: Czego żeś się naćpał, matka wie, że ćpiesz? A tak na poważnie, to jak Ci tak źle, to pakuj walizy i wypad za granicę, w czym masz problem? Najlepiej jest narzekać jak #!$%@? i nie robić nic aby coś zmienić w swoim życiu. Typowe.
  • Odpowiedz
  • 4
Pisze, że wizy są potrzebne, więc muszę tu siedzieć chcąc nie chcąc. Wyjazd w kierunku typu Niemcy czy Dania to to samo, tyle że najczęściej masz jeszcze niższy poziom życia, bo żeby pokój wynająć to już jest hardcore. Jedynie dla kasy się tam jeździ.
  • Odpowiedz
  • 9
@Bl0g0slawiony: Ja bym wolał się w Afryce urodzić, azyl do Europy już by na mnie czekał i przy okazji dziewczyny też, bo tacy z jakiegoś powodu im się podobają. Tutaj mając przeciętną twarz, będąc wysokim z dobrą sylwetką żadna nawet nie spojrzy więc pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@exystexys: masz jeden z mocniejszych paszportów na świecie jc. Jak piszesz że wizy są potrzebne, to zakładam że chcesz do USA. Powodzenia, jak w pl masz takie podejście i pochodzisz z takiej warstwy ekonomicznej to w stanach byłbyś white trashem z przyczepy
  • Odpowiedz
  • 10
@exystexys Jak w tych czasach Ty piszesz o Polsce że brak ci kasy to musisz być serio niezbyt inteligentny i za #!$%@? nieogarnięty.
  • Odpowiedz
@exystexys: Wróciłem z Holandii po 4 latach i #!$%@? Pan jak potłuczony. XD Polska na tle innych europejskich krajów jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszy. Piękna, różnorodna natura, atrakcji jest też dużo i zwiedzać to Ci życia na to nie starczy. Większego #!$%@? dawno nie widziałem.
  • Odpowiedz