Wpis z mikrobloga

#teczowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytanie #filmy #przegryw #milosc #depresja
Obejrzałem sobie "Call me by your name", i mam takie pytanie do was - mieliście w młodości takie zauroczenie? Przeżyliście taką piękną miłość w młodości, po której płakaliście? Ja będę szczery i powiem, że nie. I boję się, że straciłem coś, czego nigdy nie będę miał. Związki po 20+ to już coś innego niż mając 16 lat.
LordApatiii_Depresji - #teczowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytanie #film...

źródło: call

Pobierz
LordApatiii_Depresji - #teczowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytanie #film...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Evarrrez: mam tak samo, im starszy jestem, tym mniej mnie to boli, ale są dni, zwykle samotne noce, kiedy leżę i myślę jakby to było... umknąć nocą z domu z kimś kogo się kocha w tajemnicy przed rodzicami, wyjechać we 2 ukradkiem gdzieś nad jezioro, leżeć razem i patrzeć sobie w oczy ogarnięci miłością...
a teraz? teraz to tylko patrzę na wyretuszowane zdjęcia w necie...
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Zdarzyło się, niemniej już jako dorosły człowiek. Złamane serce również, uważam, że jest to ogromny kubeł zimnej wody na późniejsze postrzeganie świata. Niemniej może być niebezpieczne dla osoby w młodym wieku bez wsparcia. Także podsumowując, nie masz czego żałować, partnerów lepiej się szuka będąc dorosłym.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: kiedyś tak się pisało na wykopie jak się chciało "zapisać" wpis na później po prostu wchodząc w profil i patrząc co komentowałeś, nie mogłem filmiku obejrzeć to zostawiłem na później
  • Odpowiedz