Wpis z mikrobloga

@litowo-polimerowy: Ja tak wygladalem po jednym dniu pracy na zewnatrz... na polnocy Islandii, gdzie klimat jeszcze bardziej pochmurny a do tego wyzsza szerokosc geograficzna wiec slonce swieci pod nizszym katem i mniej jara.

A na Irlandii jak bylem we wrzesniu 2022 to tak #!$%@? slonce jak na jakichs wyspach kanaryjskich.

Chociaz nie zmienia to faktu ze na twoim zdjeciu tych kremow jest wiecej niz w rossmannie w sezonie w PL, co
An-Dagda - @litowo-polimerowy: Ja tak wygladalem po jednym dniu pracy na zewnatrz... ...

źródło: grilledtroll

Pobierz
  • Odpowiedz
A to nie jest tak że tam jest dużo rudych a rudzi powinni uważać z opalaniem? Poza tym polecam każdemu smarować się kremem UV na dzień, to prosty sposób na młodszy wygląd.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: jak lecę na wakacje do ciepłych krajów, to wystarczy mi cabin luggage 10kg. Nie dość, ze taniej to i wygodniej. Biore priority boarding i lala. Na #!$%@? mi brać wielką walizę, jak i tak cały tydzień spędzam w klapkach, koszulkach tank top i szortach. W 10kg spakuje się z zapasem i jeszcze miejsce zostanie na rzeczy kupione na miejscu....I wiekszosc ludzi lecących do ciepłych krajów, na tygodniowy holiday tak właśnie
  • Odpowiedz
@mirek_wyklety ja mieszkam w UK i obecnie jestem na wakacjach. Każdy ma ze sobą duży bagaż. Jak ci wystarcza podręczny to spoko, #!$%@? mi do tego. Mi nie wystarcza i większości ludzi także, bo nawet widzę że często nie tylko mają duże walizki ale jeszcze podręczny 10 kg (ja mam tylko plecak).
  • Odpowiedz
@szzzzzz: w przeciągu ostatnich powiedzmy 15 lat leciałem na tygodniowe wakacje conajmniej 30 razy...za chvj nie wiem co można targać latem do Hiszpanii, Portugalii, czy innej Grecji na tygodniowy pobyt, co by przekraczało 10kg. Ale spoko, każdemu według jego potrzeb ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirek_wyklety no cóż, zwykle to mężczyźni nie potrzebują wiele. Kobiety mają więcej ciuchów, butów, strojów kąpielowych, kosmetyków, makijażu, podpasek, tamponów, prostownic i innych rzeczy:)
  • Odpowiedz
@szzzzzz: hah, dopiero sie zorientowalem ze Ty rozowy pasek jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º) W tym ukladzie się trochę zgadzam. Moja różowa też lata z kabinowym tylko, ale faktycznie czesc swoich bibelotów upycha w moja walizkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz