Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Przyznam się Państwu szczerze, że nie rozumiem do końca takiego podejścia. Bejoza wychodzi z siłowni spocony jak koń po westernie, dyszy tak, że ledwo może mówić...Mi też się zdaży zabłądzić na siłownię, tez bywam spocony, czasem również brakuje tchu po jakimś kardio, ale na koniec idę sobie spokojnie pod prysznic (wiadomo, lepiej zawsze wejść pod prysznic w KLAPKACH :) ), odświeżam się, przebieram i jestem wtedy gotowy, żeby wyjść do ludzi...ale żeby tak??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
B1ES - #raportzpanstwasrodka Przyznam się Państwu szczerze, że nie rozumiem do końca ...

źródło: 3743749327493747374

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
odświeżam się, przebieram i jestem wtedy gotowy, żeby wyjść do ludzi...ale żeby tak??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@B1ES: Ale Ty żyjesz w zamordystycznej Europie. A Frejer to wolnościowiec. Sra i dupy nie podciera. Śmierdzi potem. Zresztą "Asia" go wyjaśniła "....śmierdzi i dezodorantów nie ma....". My o tym wiemy od dawna.
  • Odpowiedz
@B1ES: Jest ciepło to szybko wyschnie. Moim zdaniem Pan Marcin nie ma czasu. Kręci filmy a poza tym ma koncepty, opiekuje się dzieckiem. Ciężko mu o czas dla siebie.
  • Odpowiedz
@B1ES:
A on na pewno chodzi na siłownię czy może to centrum pomocy dla osób z problemami alkoholowymi ,psychicznymi i myślami samobójczymi? Wychodzi spocony po sesji bo chlać się chce frajerowi.XD
  • Odpowiedz