Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę kobiet:

A i tak mi ktoś powie, że nie mam prawa czuć się poszkodowany, molestowany, skrzywdzony, straumatyzowany bo inni się nie czują.

Prawda jest taka, że ja większość życia spotkałem się tylko z przykrością od kobiet i takie rzeczy tylko przypominają mi traumy z dzieciństwa. Doomerka by mi napisała żebym po prostu do internetu nie wchodził pewnie i, że jestem płatkiem śniegu.
#zalesie #gownowpis #depresja #bekazlewactwa #afera #p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
dziadeq - Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę kobiet:

A i tak mi ktoś powie,...

źródło: boje sie

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 122
@wyscrollowany: całe życie siedzę na tym portalu prawie i nigdy nie dostałem czegoś takiego. To zawsze jest moja wina - masz Facebook i dostajesz takie zdjęcie? Twoja wina, na discord też twoja wina, jak ktoś cię molestował też twoja wina. Tragiczni jesteście, nie wiem jak miałem tę sytuację przewidzieć
  • Odpowiedz
Nie ty jeden. Chłopy to są straszni egoiści. Niestety nie umiecie się solidaryzować z sytuacją innych tylko wam się wydaje, że wy jako jedyni cierpicie i wasz ból jest największy.


Już pomijam ego jak stąd do Glasgow które też jest przyczyną wielu porażek


@dotankowany_noca: Przepraszam, ale jest to jeden wielki bullshit. Jeśli przeszkadza ci, że mężczyźni są egoistami to przestań się po prostu takimi otaczać inną kwestią jest to, że jeśli
  • Odpowiedz
@dziadeq Dobra ale mówimy o dorosłych ludziach. I ja rozumiem, że wyrywanie paznokci czy ekshibicjonizm nie jest ok. Ale opowiadanie, że to jest coś nie do odzobaczenia czy nie wiadomo co podchodzi pod jakąś paranoję, fobię albo nie wiem co. Takich typów się po prostu ignoruje z uśmiechem na twarzy.
  • Odpowiedz