Wpis z mikrobloga

ale byś zobaczyła bo miał włączoną lokalizację w telefonie


@przegro_pisarz: to jest idiotą który nie szanuje baterii w swoim telefonie i lubi być śledzony przez korporacje :P do zutylizowania
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Powiem tak jako różowa. Za każdym razem kiedy poznawałam nowego faceta i zaczynało nam się układać zauważyłam, że oni sami pisali mi, że "dzisiaj wieczorem wychodzę z kolegami/wyjeżdżam na weekend/idę na imprezę" i od czasu do czasu pisali wiadomość, że jest fajnie/słabo czy nawet jakieś zdjęcie. Jakby facet na dalszym etapie znajomości przestał mnie informować o swoich wyjściach, a na początku robił to bardzo chętnie, to byłoby dla mnie podejrzane.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz szczerze mówiąc to dziwnie tak nie powiedzieć gdzie się idzie jeśli to nie jest wyjście do sklepu, paczkomatu czy ze śmieciami. W dobrych związkach ludzi sam fakt że dziś mają gdzieś wyjść i spotkać się ze znajomymi cieszy i chcą się tym pochwalić/podzielić drugiej osobie. Jesli mówienie gdzie idziesz, z kim i po co jest dla kogoś w związku jak uwiązanie na smyczy to raczej znak że nie macie w ogóle
  • Odpowiedz
@sonklabart: @Kitku_Karola ja nie dawno o tym usłyszałem i dziwnie mi było, ze nie byli dogadani z sobą w jakiś sposób czy można nie można, albo by w ogóle rozmawiali na ten temat. Dzięki też, że dobrze jest wysłać zdjęcie to będę mówił kolegom, żeby wysylali partnerkom gdy strzelimy sobie fotkę.
  • Odpowiedz