Wpis z mikrobloga

Najbardziej obrzydza mnie to, że ten ruch z skokiem na hajs na skinie Fakera się uda. Zwyczajnie te gnojki dobrze założyły, że pozytywne emocje względem Fakera pozwolą na to, żeby afera rozeszła się po kościach.

Skin za 2000 zł, aż ciężko mi uwierzyć, że przebyliśmy drogę od wyśmiewana skórki dla konia do momentu gdzie jakaś gra wypuszcza takiego skina i to się jako tako przyjmuje.

I sam nie wiem jak ja mam wymagać od deweloperów, żeby tworzyli dobrze przetestowane, solidne gry AAA za jakieś grosze typu 200-300 zł, skoro widzę jak gracze dają się dymać na hajs w inny sposób. Zwyczajnie nie opłaca się być solidnym deweloperem.

Co z tego, że ktoś zrobił dobre BG3 jak podejrzewam, że na samym tym jednym wydarzeniu Riot zarobi więcej niż ze wszystkich sprzedanych kopii Baldura xD

#gry #leagueoflegends #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: po tym jak w klienta gry wcisnęli malware to myślałem, że ich lolowcy wyjaśnia. Teraz dorzucają jeszcze premium skiny. Dziwi mnie, że tak dużo osób w to jeszcze gra. Czy zarobią na tym więcej niż larian na baldurze. W sumie chyba, aż tyle to nie… ale ich praca w wykonanie tego ślinka jest niesamowicie mniejsza.

No, a smaczek, że robią to wszystko na plecach najbardziej rozpoznawalnego esportowca z ich
  • Odpowiedz
@Murasame faker stał się maskotką riotu i będą go doić ile się da tylko muszą wymyślić kolejne nagrody ktore można mu dać za fakt istnienia. Jakiś gracz dekady, tysiąclecia, najbardziej wpływową postać, czlowiek roku itd. Jebną kolejnego skinka czy inne pierdoły a frajery i tak kupią. Jeszcze same działania riotu jak zapowiedzi meczów porównaj se trailer worldsów z 2019 żadna postać się nie wybija tylko buduje się naracje wokół drużyn. Teraz
  • Odpowiedz
@Murasame: teraz kolejne skiny dla tych "legend" też musza być w podobnej cenie do aktualnej fakera bo inaczej będzie że np. taki Uzi to mniej znaczący gracz od takiego Fakera i dlatego tak tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krosneq: Skoro w 2022 roku byl w Finale Worldsow przegrywajac o wlos to jak mial nie byc glowna postacia? Jak zawsze trailery sa robione na podstawie poprzedniego roku, w 2023 roku wygral pokonujac kazda druzyne z LPL wiec logiczne ze na MSI kreowali go jako superbohatera ktorym zreszta jest. Akurat te nowe teasery sa mega zajebiste, a nie jakies nudne bezplciowe gdzie kazdy jest bezbarwna postacia.
  • Odpowiedz
@Nehro jesteś ostatnia osobą na tym tagu, która powinna się wypowiadać na temat fakera. Teasery w 2023 to faker vs scout, faker vs ruler, faker vs theshy. No przepraszam w finale inni zawodnicy t1 również dostali czas antenowy, który pozwolil im powiedzieć coś wiecej niż 1 zdanie oczywiście nie tyle co faker ale still. Półfinał 2019 do dzisiaj jest przykładem jak powinny wyglądać trailery (czyli #!$%@? zagrania, hype kibiców i narracja
  • Odpowiedz
@Krosneq: Dajesz przyklad teaserów konkretnych pojedynków i sie dziwisz że są o Fakerze, gdzie T1 to ogolnie jest Faker i druzyna zbudowana jest na jego postaci, widzieliśmy już co się dzieje gdy Fakera zabrakło w T1 więc nie dziwne że jest main postacią, to tak jak Messi w Piłce nożnej który swego czasu był wszędzie. Obejrzyj sobie Teaser otwarcia Worlds 2023, tam Faker pojawił się tylko raz na końcu, a
  • Odpowiedz