Wpis z mikrobloga

@pan_dudzian zależy ile młodsza , jeśli koleś ma z 50 lat i będzie chciał jeszcze założyć późno rodzinę wiadomo że nie weźmie sobie drugiej 50 tki bo już jest bezpłodna więc pewnie weźmie 35 tke, natomiast 40 letni koleś który interesuje się jakimiś 18 stkami to już pato
Wiek się pewnym momencie zaciera , więc 80 latek który poślubia 60 łatkę jest ok , ale dojrzały stary cap który kręci się koło
  • Odpowiedz
  • 105
40 letni koleś który interesuje się jakimiś 18 stkami to już pato


@Linnior88: Bo stara panna z wykopu tak powiedziała? XD Jak się kochają, to #!$%@? z nimi, tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Tja88 no w porównaniu do mnie to ty jesteś starym capem to jest uno a due o czym w związku może rozmawiać laska która ma w głowie imprezy wypady ze znajomymi , zabawę szkole i facet u schyłku życia który powinien na powaznie życie układać
Nawet brak wspólnych celów jest niepokojący
Związek musi mieć jakieś wspólne fundamenty a o czym poważnie myśleć z jakimiś dzieciakiem który ma wicher w głowie i zabawę
  • Odpowiedz
@Tja88 nazywasz kogoś stara panna a to ty jesteś starym dziadem który przesiaduje na portalach randkowych i nikt normalny go nie chce xD hamuj gadkę raszplo
  • Odpowiedz
Związek musi mieć jakieś wspólne fundamenty


@Linnior88: Nie, nie musi. Świat jest pełny rozwiedzionych ludzi, którzy takie fundamenty ze swoją drugą "połówką" mieli. Ludzie muszą do siebie pasować pod kątem psychologicznym i się kochać. Nic więcej.
  • Odpowiedz
@Linnior88: klasycznie, młodsza kobieta spotyka się ze starszym - kto ma problem? Oczywiście starsza kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To mówisz, że kobieta 19 lat nie może decydować o swoim życiu i tym z kim sypia i się spotyka?
  • Odpowiedz
@Defined kto broni takich "związków " faceci ze skłonnościami edofilskimi , ja mając 18 lat miałam chłopaka 23 lata i dla mnie on już wtedy był starym dziadem a co dopiero mówić o starszych
Facet który ma więcej i myśli o laskach które mają poniżej 25 to jakiś chory zboczony oszołom i pewnie ma zapędy do dzieci
Dla osoby ze szkoły średniej koleś po 20 stce to już często "pan "
  • Odpowiedz
@Defined nie mizoandria tylko bronisz chorych zboczeń , powtarzam jeśli nie umiesz czytać , ja mając 18 lat patrząc na 25 latka miałam już w głowie że to starszy pan a 40 latek to już był dziadzio dla mnie , facet który się ugania za dziećmi w tym wieku to zaburzony psychicznie okaz , kropka
Przestań bronić jakichś obrzydliwych zboczeń i groomingu
  • Odpowiedz
@Defined miłość musi się opierać na czymś a na czym się opiera miłość starego Capa i dziecka które ma pstro w głowie ? Gdybyś miał 18 letniego syna i podwalala się do niego 40 letnia kobieta uznałbyś to za normalne i pozwolił im razem być ? XDD
Jak będziesz miał synka w tym wieku to ci życzę żeby zaczęła się za nim uganiać jakąś starsza laska i przychodzić do was na obiadki
  • Odpowiedz
@Defined: dla mnie 40 latek nadal jest za stary a mam bliżej do 40 niż 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°) laska może sobie decydować z kim chce być ale to niech ona podejmie decyzję, a nie zostanie zmanipulowana przez starego dziada.

Młoda doopa powinna w tym wieku poznawać siebie, korzystać z życia i odkrywać świat (w tym prawo, obowiązki i trudności życia, nabierać doświadczenia) jako osoba, która
  • Odpowiedz
@Defined odmawianie ludziom miłości jest niehumanitarne więc niech 40 letnie kobiety zaczną się brać za licealistów , przecież odmawianie miłości jest niehumanitarne
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: klasik, czemu kobiety są takimi mizoginkami? Pełnoletnia kobieta według was jest tak głupia i biedna, że jak jest z dorosłym mężczyzną, to oczywiście musiała zostać zmanipulowana? A czemu zakładacie z góry, że to ona została zmanipulowana? A może to on przez nią, bo poczuł młode ciało i jest w stanie wszystko zrobić? W tę stronę, to oczywiście nie działa.
  • Odpowiedz