Wpis z mikrobloga

@Tja88: fiu fiu... Czyli nie można zakładać że jego dziecko nie będzie patologia? Pewnym jest że robię wszystko żeby wyrosła na porządną kobietę, ale co przyniesie przyszłość tego nie wie nikt.
  • Odpowiedz
Czyli nie można zakładać że jego dziecko nie będzie patologia?


@stempien666: Można dopuszczać taką możliwość, zakładać nie. Nie pamiętasz morderstwa z Rakowisk? 18-latek z dobrego domu, syn nauczycielki i pułkownika SG; do morderstwa nie powiedziałbyś, że jest patusem, a co najwyżej, że jest pod wpływem #!$%@?ętej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@lexico w twojej fantazji a prawda jest taka że jesteś starym creepy wujkiem na którego patrzą z obrzydzeniem :3
Gdyby tak na ciebie ktoś leciał to byś nie musiał wiecznie chodzić za kobietami na wykopie jak ostatni frustrat a jednak za nimi musisz lazic i prześladować , to twoje powodzenie to jest w strefie urojeń
  • Odpowiedz
@lexico

> to pisali kolesie po 18 lat że jestem piękna i kobieca


@Linnior88: chcieli zamoczyć, to biorą co jest ¯\(ツ)/¯

No wątpię są tacy co polują tylko na mamuśki bo mówią że są ładniejsze i bardziej doświadczone , ja się pytałam ich czemu piszą do starszych to mówili że kręci ich doświadczenie i uroda takich kobiet
Ja osobiście bym w życiu nie chciała młodszego ale z tego coi pisali to
  • Odpowiedz
pisali kolesie po 18 lat że jestem piękna i kobieca mając 26 xD


@Linnior88: ja się nie dziwię, że skręcało cię z żenady xD

Ostatnio kolega mi sprzedał newsa, że nasz wspólny znajomy oglądał się za 18-łatką 😳 dodam, że wszyscy jesteśmy rocznik '98.

Też byłem deko zniesmaczony.
  • Odpowiedz
znajoma ma faceta


Czyli tylko opcja przejściowa. Trwa dopóki zapewnia. A mogła sobie poszukać mężczyzny, wybrała łatwiejszą drogę.
  • Odpowiedz