Wpis z mikrobloga

Jakim cudem przy tak dużym wzroście podaży i niewielkim spadku wartości pieniądza te ceny jeszcze rosną? Czy to nie objaw rozgrzania rynku do czerwoności?


@Milioner_z_Choroszczy: przydała by się obiecana strona z "live cenami". Musi być teraz ogromna różnica transakcyjna vs ofertowa.
  • Odpowiedz
@Milioner_z_Choroszczy: to znaczy, że ludzie nie mają parcia na sprzedaż ale mogą sprzedać jak dostaną wysoką cenę ale wykopki tego nie rozumieją. Sam swego czasu wystawiłem dom na sprzedaż za 2500000 zł i powiedziałem, że za mniej nie sprzedam i faktycznie nie sprzedałem finalnie a najwyższą ofertę jaką dostałem to 2000000 zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@onomatopejusz Byle obsrana firma dostała po kilkaset tysięcy z tarczy, a p0lak nosacz inwestować potrafi tylko w jedno. Są rekordowe ceny, to i Janusze się zlatują, jak przy bitcoinie i to oni najwięcej stracą.
  • Odpowiedz
Jakim cudem przy tak dużym wzroście podaży i niewielkim spadku wartości pieniądza te ceny jeszcze rosną?


@Milioner_z_Choroszczy: jaki jest sens sprzedawać po niższej cenie, skoro co miesiąc dostajesz hajs z wynajmu, a wartość nieruchomości rośnie?
Radzę przestać czytać "analizy" micka, bo życie to nie jest gra o sumie zerowej xD
  • Odpowiedz