Wpis z mikrobloga

Przykład z życia wzięty, historia dosłownie sprzed chwili:
byłem sfrustrowany pewnym problemem do którego za nic nie wiedziałem jak podejść i ciągle przysłowiowo uderzałem głową w ścianę.
Już miałem to zostawić na później i się poddać, kiedy to jednak nagle przypomniałem sobie o piekle przez które przechodził Malala7 w semestrze 21/22. Później kilka głębszych oddechów, uspokojenie głowy przez utrzymanie skupienia na zewnętrznych sprawach i wróciłem do tematu. Udało sie nawet wymyślić koncepcję rozwiązania i zostaje tylko implementacja. Jak widać świadectwo Malali7 potrafi w rzeczywisty sposób pozytywnie wpłynąć na człowieka.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
  • 6
  • Odpowiedz
@niemalala7: koniecznie musisz kontynuować głoszenie cudów malali. Myślę że trzeba by jego dokonania w jakąś księgę zapisać dla przyszłych pokoleń. Powinieneś nawrócić jeszcze kilku którzy z tobą w wierze będą głosili słowo malali. Musicie się jakoś zorganizować, zrobić jakąś chierarchie. Ważne żeby ta wiedza nie przepadła w niepamięć
  • Odpowiedz
@niemalala7:
Ja wiem, że ma być to niczym dzieciątko Jezus wykopu, no ale #!$%@? stać cie na wiecej.
Suabe to.
Jak chcesz iść w tą stronę to napisz wykopową wersję drogi krzyżowej, albo ostatniej wieczerzy.
Jakiś Judasz by się przydał w tej opowieści.
Tak to, jakieś miałkie to wszystko.
3/10
  • Odpowiedz
@rekkin: wiadomo że to dopiero początek, jak osiągnie masę krytyczną to założyciele będą mogli zamieszkać w pałacu i żyć ze składek wiernych.
Wiadomo że o to mu chodzi
  • Odpowiedz