Wpis z mikrobloga

Jaka bufonada w komentarzach na profilu Woodstocku po tym, jak Owsiak ogłosił, że Ich Troje wystąpi na festiwalu XD

„Upadek”, „dożynki”, „brakuje Zenka Martyniuka”, „festiwal kiczu”, „Nie jadę!” (XD, kto pytał?)

Kim są autorzy tych komentarzy? Jakieś metalowe snoby? Punki ĄĘ?

Trudno uwierzyć, że bywalcy Woodstocka mają takie zamknięte umysły. Dla mnie ten festiwal zawsze był różnorodny i przeplatały się tam różne gatunki, każdy mógł sobie coś wybrać. W liście wykonawców był zespół Mazowsze, była Ewelina Flinta, Prodigy, Majka Jeżowska, Arka Noego. Grali także Die Toten Hosen, których utwory Ich Troje coverowało na polski. Gawiedź chyba o tym nie wie.

#woodstock #owsiak #wosp #muzyka #afera #rock
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlexBrown bo to są ci, którzy nawet na Rammsteina i Metallicę by pluli. Koniec końców i tak się okaże że większość z nich przyjedzie i potem będą się chwalili na socjalmediach jak to bylo fajnie xD
  • Odpowiedz
@AlexBrown miarka się przebrała już po mary Spolsky raczej. A na dodatek nie zaprosił żadnego zespołu punkwoego i rege a miejsce na jakieś niewiadomo co się znajdują...Ale ludzie jeszcze nie wiedzą że na scenie pojawią bracia #!$%@? xD Kolejna rzecz że to 30 lecie i wszyscy czekali na coś wielkiego
  • Odpowiedz
@Megasuper: no właśnie jak dla mnie mery spolsky na tym festiwalu jest zdecydowanie bardziej kontrowersyjna.
Zmienia się podejście do muzyki. Coraz mniej zespołów też po prostu gra rocka. Więcej elektroniki teraz. Jak dla mnie jest dość różnorodnie chociaż chyba folków wydaje się być sporo. Line-up mnie jakoś bardzo nie narzeka ale nie tylko dla muzyki tam jadę.

@DEMONzSZAFY jakby przyjechał rammstein czy Metallica to zaraz byłyby hasła że komercha
  • Odpowiedz