Wpis z mikrobloga

KATOLSKI ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE, ALARM CZERWONY!!! WYKRYTO POLSKĄ ZAŚCIANKOWOŚĆ

Generalnie w Niemczech obowiązuje bowiem zakaz handlu w niedziele (z wyłączeniami np. dla sklepów na dworcach czy też kwiaciarni), z możliwością określenia przez poszczególne landy liczby niedziel w roku, a także godzin w których handel w ostatni dzień tygodnia jest dozwolony.


No chyba, że w Niemczech też jest, wtedy to jest europejski dzień odpoczynku dla pracowników handlu xDD

#polityka #bekazlewactwa #zakupy #handel #heheszki #konfederacja #gospodarka #pieniadze #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Niemcy to w ogole jakiś aburd. W jakimś landzie mają takie automatyczne sklepy, coś w stylu dużych automatów z napojami, tylko wchodzisz do środku, wszystko samoobsługowe. I zabronili im otwierać się w niedzielę!!!
Do wygooglania "automatenkiosk sonntag"
  • Odpowiedz
Czy umiesz w ogóle dyskutować bez przywoływania konkretnych polityków? xD


@Kopyto96: A czemu chronisz tych polityków? Płacą ci za to? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi: Nie, po prostu dyskutujemy o jakimś konkretnym temacie i ty musisz wyskakiwać z nazwiskami. Czy ja gdzieś tu z nazwiskiem TUSK wyskoczyłem? Po prostu zastanawiam się czy wszystko co w polityce musi się obracać wokół nazwisk? Za X lat nie będzie ani Tuska, ani Mentzena, ani Bosaka, a dyskutować będziemy dalej. Wątek nie dotyczy partii politycznych i ich przedstawicieli. To ty jesteś partyjniakiem i dla ciebie pogląd=partia, postulat=partia, idea=partia.
  • Odpowiedz
Po prostu zastanawiam się czy wszystko co w polityce musi się obracać wokół nazwisk?


@Kopyto96: Tylko to głównie Konfederacja wyskakuje z nową jakością w polityce. A potem wszystko jest jakie jest.

Ja osobiście optuję za tym


@Kopyto96: No i git, ale to dalej Twoja opinia, bo niestety nikt się z nią liczyć nie będzie. Ale takie czasy demokracji pośredniej
  • Odpowiedz