Wpis z mikrobloga

  • 97
@Kakoq: Po pierwsze zwiększ dźwignie(co może pójść nie tak). Tak właśnie działa moral hazard w postaci wakacji kredytowtowych i innych podobnych idiotyzmów. Państwo zawsze mnie uratuje, na nieruchomościach nie można stracić itd
  • Odpowiedz
@kdgc

Ja się ostatnio zastanawiałem jaka jest skala zakredytowania takich Mariuszków z 1-5 mieszkaniami na wynajem i wszystko w kredo i niskimi zarobkami. Często są 3 miesiące bez najemcy od bankuctwa, ale póki gra muzyka to wszystko się jakoś kręci.
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: i co najlepsze, jest szansa, że to będzie się kręciło. Na wynajem nawet ze stratą znajdziesz zawsze kogoś jak masz atrakcyjne mieszkanie. Chociaż z autopsji wiem, że mariuszki ponabierali byle gówien od devów po 15k z metra z widokiem na ścianę i liczą, że na takie kasztany zawsze będzie chętny. To będą interesujące lata na rynku mieszkaniowym
  • Odpowiedz
@Kakoq: ludzie tak bardzo martwią się o emeryturę, ze jak ten koleś balansują na granicy i zapominają żyć, później pożyje kilka lat w starości i chorobskami, ale bedzie mogl chociaż jedno mieszkanie #!$%@?ć na leki i opieke ;p
  • Odpowiedz