Wpis z mikrobloga

@Sarza01 Przecież to nie jest jakaś niesamowita oferta xD Poza tym specjalne wyróżnianie, że ma się nielimitowane rozmowy jest bez sensu, bo od dawna to już standard xD
  • Odpowiedz
@Sarza01 20gb za 20zł jest standardowo w nju na kartę + masz 3tb internetu na rok. Ja mam teraz T-Mobile za 35zł i po dwóch miesiącach mam już 600gb internetu do wykorzystania, bo się kumuluje.
  • Odpowiedz
@Notabene: Ale jesteś świadomy że nie ma u żadnego operatora pakietu bez limitu? To jest sprytny chwyt marketingowy. Zawsze masz podstawowy pakiet który pozwala ci na najwyższy transfer dostępny na danej antenie do której ciebie zepnie (jaki dany ruch jest). Potem jak pakiet wykorzystasz, zjeżdża ci maks prędkość do wartości niższych, dalej dosyć wysokich (w obecnych czasach, kiedyś było troszku gorzej). Ale jak zaczniesz pobierać dalej mocno, to ci zaczną obniżać
  • Odpowiedz
Czuje się stary, 15gb mi starcza na miesiąc, z czego realnie zużywam ok 7gb ( ͡° ʖ̯ ͡°), a jeszcze parę dni temu się zastanawiałem, po co komuś tak duże limity, kto z tego korzysta xd
  • Odpowiedz