Wpis z mikrobloga

Jak ja miałem być "normalny". Lata wyśmiewania w szkołach, dorastanie w oparach alko i kłótni. Wieczna przerażająca samotność.

To życie nie dało mi szansy, a nie ja szansy życiu na to żeby było "normalne".

#depresja
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RvN2: możesz np iść pobiegać. Albo wziąć się w garsc i leczyć depresję oraz swoje traumy odrywając przy tym piętno dzieciństwa które już zapewne dawno za tobą
  • Odpowiedz
To życie nie dało mi szansy, a nie ja szansy życiu na to żeby było "normalne".


@RvN2: to są tylko wymówki i usprawiedliwianie swojego lenistwa, nikt nie mówił że będzie łatwo, ani że ludzie mają równy start, większość nie osiąga przez całe życie tego co niektórzy dostają już na starcie, ale nie ma co się użalać tylko trzeba działać i poprawiać własny los, nikt inny tego nie zrobi, jest 2024,
  • Odpowiedz
@OmgLolWtf: nikt nie mówił, ale nie zmienimy rzeczy na które nie mamy wpływu, można zacisnąć zęby, spakować plecak i wziąć życie we własne ręce, jak na przykład ja kiedy miałem 16 lat, teraz jest nieporównywalnie łatwiej niż w latach 90, odcięcie się od toksycznego środowiska jest najważniejsze, oraz należy to zrobić jak najszybciej bo będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 51
@Deska_o0: gdzie Ty widzisz tutaj użalanie się? Stwierdziłem jedynie fakty. Na jakiej podstawie piszesz, że usprawiedliwiam swoje lenistwo?
  • Odpowiedz
tutaj

To życie nie dało mi szansy

oraz tutaj

Jak ja miałem być "normalny".

@RvN2: nikt za Ciebie tego nie zrobi, sam musisz walczyć o poprawę własnego losu, ucieczka z patologicznego środowiska to pierwszy krok, odcięcie się prawne drugi, bo na dokładkę możesz skończyć z alimentami, zwłaszcza jeżeli będziesz za długo zwlekał
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 17
@Deska_o0: nadal twierdzę, że jest to fakt. Nie urodzę się na nowo, dziwię się, że jest to takie trudne do zrozumienia. Odnosisz wszystko do kwestii finansowych, wydaje Ci się, że każdy człowiek z problemami nie ma nic bo mu się nie chce i jedyne co robi to leży w łóżku i płacze. Zaskoczę Cię, tak nie jest, pomijam już to, że nie wiesz nic o mojej drodze przez życie, ale
  • Odpowiedz
Odnosisz wszystko do kwestii finansowych


@RvN2: nie, odnoszę się do spaczonej psychiki oraz tego że czas działa na twoją niekorzyść

wydaje Ci się, że każdy człowiek z problemami nie ma nic bo mu się nie chce i jedyne co robi to leży w łóżku i
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@Deska_o0: w jaki sposób Cię atakuje? Próbujesz odwracać kota ogonem, piszesz o lenistwie, a gdy ja się do tego odniosłem to twierdzisz, że tego nie napisałeś. Dzięki za rady, ale ja o nie nie prosiłem.
  • Odpowiedz
piszesz o lenistwie, a gdy ja się do tego odniosłem to twierdzisz, że tego nie napisałeś


@RvN2: piszę o usprawiedliwianiu własnego lenistwa i braku dążenia do zmian, ty z kolei próbujesz przypisać mi autorstwo czegoś zupełnie innego stosując hiperbolę:

wydaje Ci się, że każdy człowiek z problemami nie ma nic bo mu się nie chce i jedyne co robi to leży w łóżku i
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@Deska_o0: skąd wiesz, że nie dążyłem do zmian albo co więcej ich nie dokonałem? Nie wiesz. Co wiesz o podjętych przeze mnie działaniach, że tak łatwo napisałeś o tym, że obecny stan mi pasuje? Nie wiesz nic. Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie o to na jakiej podstawie piszesz o usprawiedliwianiu lenistwa? Ba, dlaczego w ogóle przyjąłeś, że jestem leniwy?
  • Odpowiedz
@RvN2 400 tysięcy lat ewolucji, a ludzie nadal popełniają te same błędy.

Myślę, że ten wpis to mała prośba o wsparcie, otuchę, miłe słowo od innych, a dostałeś atak od „miłośników życia”.

Ciężko być „normalnym” mając ciągle w głowie tą wiedzę, przeżycia, wspomnienia i strach.
  • Odpowiedz
skąd wiesz, że nie dążyłem do zmian albo co więcej ich nie dokonałem? Nie wiesz.


@RvN2: ponieważ sam o tym napisałeś, o tutaj:

To życie nie dało mi szansy

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie o to na jakiej podstawie piszesz o
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ty też pomyśl nad terapią, #!$%@?łeś się do chłopa nie wiadomo dlaczego, człowiek tylko napisał swoje przemyślenia, a ty do niego że usprawiedliwia swoje lenistwo xd nawet nic nie napisał o tym czego robił, ani nie robił, wrzucasz mu w usta rzeczy, których nie powiedział i się z nim kłócisz że twoim zdaniem tak naprawdę powiedział xD jeszcze masz czelność mówić że on tobie próbuje coś przypisać i piszesz
  • Odpowiedz