Wpis z mikrobloga

#przegryw #samotnosc #gownowpis #dailyreminder

Świadomość, że nikt nie przyjdzie nam z pomocą, jest smutna i przerażająca. Tacy ludzie jak ja na zawsze będą samotni, pozostawieni sami sobie, nigdy nie zaznając szczęścia ani miłości. Niby żyjemy, a w środku jesteśmy martwi. Zakończenie tego cierpienia wydaje się jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Szkoda, że w tym kraju trzeba umrzeć w wielkim cierpieniu i bólu, bo eutanazja nie jest legalna. Chciałbym żeby ktoś mnie przytulił.
()
Aerok - #przegryw #samotnosc #gownowpis #dailyreminder 

Świadomość, że nikt nie przy...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@Lemmonix Na uniwersytecie mam znajomego normika….mowilem mu jak mi jest źle i wgl jedynie co ludzie dla mnie robą to klepią po plecach i mówią będzie dobrze….2 lata temu byłem u psychiatry i powiedziałem mu prawdę czego do dziś żałuję.Zostałem przymusowo zabrany w asyście policji w kajdankach do psychiatryka zostałem upodlony strasznie.Na dodatek obok mojego łóżka chłopak 20 kilka lat szarpał się tak jak ja przypięli go do łóżka przy okazji
  • Odpowiedz
  • 4
@Lemmonix Także na podstawie mojej krótkiej historii widać, że nic nie da się zrobić.Szukałem pomocy,szukałem znajomych, szukałem szarej myszki dla anonka….. bo przecież nic samo z siebie się nie zrobi…..niestety każda próba zakończona niepowodzeniem. Dla niektórych nie ma ratunku. Myślę o tym żeby pojechać na Ukrainę i tam się chociaż przydać do czegoś
  • Odpowiedz
  • 0
@Akinori456 W imię tego,że nie mam sił już na nic. Z resztą jedni i drudzy są siebie warci. Bez znaczenia do kogo dołączę. Jak masz namiary jak dołączyć do drugiej strony to się podziel tym. Rozważę obie opcje. A tak btw banderowcy,ruskie,naziści,polacy dla mnie te nazwy nie mają znaczenia.Po każdej z tych stron są ludzie i dzielą się na tych dobrych i tych złych bez względu na to gdzie się urodzili.
  • Odpowiedz
  • 0
@Akinori456 Poza tym wstyd powinni czuć ci do których zwracałem się o pomoc i jedynie co dla mnie zrobili do mnie olali. Nienawidzę ludzi wszystkich mam w dupie polakow mam w dupie ukraincow i ruskich WSZYSTKICH.Jak jest możliwość tego,że gdzieś mogę się przydać i do tego możliwość dostania kulki i szybkiego wykrwawienia się to długo się nie zastanawiam i w to wchodzę
  • Odpowiedz