Wpis z mikrobloga

Jestem truecelem czyli już wiem że nie mam szans. Próbowałem poznać dziewczynę ale zazwyczaj były już zajęte. Ciekawe czy w takiej Japonii chłopu udałoby się znaleźć dziewczynę, tam podobno dużo singielek.
#przegryw #polska #zwiazki
  • 13
  • Odpowiedz
@Vinizius próbowałem z zagranicznymi i kończyło się mniej wiecej tak samo jak z polkami,tylko nieco kulturalniej. To nie jest tak że im się spodoba manlet i zakolak bo kobiety na ogół wolą pewnych siebie chadów z dobrymi genami a my do takich nie należymy. Próbuj dalej lub odpuść i naucz się cieszyć życiem w pojedynkę co swoją drogą polecam.Pozdro
  • Odpowiedz
  • 2
@Brightsider: Gdybym miał zakola i był niski to bym nie miał z tym problemu. Jestem wysoki i nie mam żadnych deformacji co mnie trochę irytuje że nie mogę znaleźć drugiej połówki. W pierwszym wypadku przynajmniej wiedzialbym gdzie leży problem a prawda jest taka że nawet niscy mają dziewczyny i wzrost nic nie daje.
  • Odpowiedz
@Vinizius: W Japonii mogłoby być ciężko, bo to jednak rozwinięty kraj i Japonki gołodupca Polskiego bez hajsu by nie chciały. Ale już taki Wietnam/Tajlandia/Kambodża na spokojnie byś wyrwał fajną Julkę lvl 18, mam jednego znajomego co sobie przywiózł taką pamiątkę z wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@JohnnyPomielony: Fajne dziewczyny ale Wietnam czy Kambodza to dość ubogie kraje a jakbym miał mieć kobietę z tamtych krajów to chciałabym mieszkac w tym kraju dlatego pisze o Japonii bo to rozwinięty kraj.
  • Odpowiedz
@Vinizius: Rozważ jeszcze Tajlandię, wiadomo ze to nie Japonia pod względem rozwoju, ale kobiety łatwiejsze a za cenę śmiesznych pieniędzy (mam na myśli 1200zl miesiac) możesz mieszkać na fajnej dzielnicy w chacie z basenem, no i jedzenie spoko mają
  • Odpowiedz
Jestem wysoki i nie mam żadnych deformacji co mnie trochę irytuje że nie mogę znaleźć drugiej połówki.


@Vinizius: Jesteś niski i masz deformacje tylko jesteś jeszcze na etapie wyparcia jak rasowy alkus. Gdyby było inaczej nie pisał byś tego wpisu, dziekuję dobranoc.

a prawda jest taka że nawet niscy mają dziewczyny i wzrost nic nie daje.


A dobra jednak bait, taki 1/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz