Wpis z mikrobloga

Ta gierka skończy za parę miesięcy 20 lat. W---w mnie bierze jak pomyślę że te czasy się skończyły, wspólne grania z kumplami z gimbazy w multiplayera, i ogółem czasy beztroski

Już nawet c--j z tym, ale czy świat nie mógł po prostu zaakceptować że USA rządzi światem i to jest najlepszy możliwy układ, zapewniający pokój na świecie? Musieli się w--------ć ruscy i chinole i zniszczyć to wszystko, no co za zjeby po prostu, wszystko popsuli

#przegryw #gry #lata90 #wojna
Arboree - Ta gierka skończy za parę miesięcy 20 lat. W---w mnie bierze jak pomyślę że...

źródło: ss_a274e6069b8a242ea37cfdd37b7a2fb01fae9315.1920x1080

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arboree: No niestety, demokracji czy wolności zawsze trzeba bronić, bo inaczej przyjdą takie twory jak te 2 państwa i ją zniszczą. Ale spokojnie, za mniej niż dekadę wszystko znów wróci do prawidłowego stanu 1 supermocarstwa globalnego, którym jest/będzie USA. Oni się do tego przygotowują od kilkudziesięciu lat, gdy przyjdzie dzień rozrachunku, konfrontacji, to po niej nie będzie już więcej rywali. Świat wejdzie w okres rozwoju i pokoju, bo nie będzie
  • Odpowiedz
@Arboree: k---a pogralbym na tych serwerach RP, pozdro kto grał na elesce czy starym hrp.
grałem w to od gimnazjum po drugi rok na studiach, nie musiałem zmieniac gierki multiplayer i za każdym razem cieszyłem się jak bym był w tym gimnazjum
  • Odpowiedz
ale czy świat nie mógł po prostu zaakceptować że USA rządzi światem i to jest najlepszy możliwy układ, zapewniający pokój na świecie?


@Arboree: XDDD

Myślisz, że mają największy przemysł zbrojeniowy na świecie, żeby sobie tylko był? Jak tam z Irakiem, znaleźli już BMR? Jak nie sami uczestniczą w wojnie, to sami je wywołują. No ale w żyj dalej w bajce o dobrym wuju Samie.
  • Odpowiedz