Wpis z mikrobloga

Serio jest tak że jeśli przykładowa domena cośtam.net.pl była opłacona do 14.05 i nie została przeze mnie opłacona na kolejny rok to teraz jakoś 14.06 plus minus będzie dostępna od nowa u rejestratorów (w tych promocjach pierwszy rok 5zł itd.)? Czy to jednak dłużej się czeka.
#komputery #internet
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@odysjestem: no właśnie widzę że na ovh oni tą domenę dla siebie jakoś automatycznie przedłużają o rok nawet jak nie zapłacisz bo jest aktualnie data 2025 jak się sprawdza domenę, no to chyba ch* z mojego sprytnego planu żeby nie płacić za przedłużenie tylko poczekać miesiąc i od nowa wziąć za te 5zł...
  • Odpowiedz
@xiv7: Kurła, takiego januszostwa to dawno nie widziałem. To tak jakbyś zalewał herbatę wodą po parówkach, bo szkoda marnować.
A jeśli domena wypracowała jakąś widoczność, to zapewne zwinny Hindus czy Rusek zdąży Cię uprzedzić i nie będziesz miał wcale domeny, ale zaoszczędzisz przynajmniej na przedłużeniu/rejestracji
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@odysjestem: no właśnie piszesz o innej sytuacji, bo ta strona jest żeby była, nikt na nią w sumie nie wchodzi no ale musi być bo to taka wizytówka i minął już miesiąc jak nie działa bo zastanawiałem się czy nie chce zmienić jej adresu więc w sumie powinien być teraz wolny ten stary adres za grosze, ale widzę że to nie tak łatwo i może będzie wolny dopiero za rok czy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@odysjestem: czytałem że ovh robi jakieś cyrki bo w Polsce inaczej to jakoś działa niż w innych państwach, domena ma status "REGISTERED with clientHold/serverHold status" i end of the billing period - 2025, a była kupiona do 14 maja
  • Odpowiedz