Wpis z mikrobloga

Elo anonki, odgrywa dla was jakieś znaczenie wzrost dziewczyn i kobiet?
Dla mnie może nie odgrywa najważniejszej roli, ale odgrywa, i podobają mi się dziewczyny


#heheszki #dziewczyny #memy #ankieta #seks #boners #bonersboners #wzrost #wzrostdziewczyn #kobiety #wysokapani

Jaki wzrost jest waszym zdaniem najlepszy dla kobiet?

  • Bardzo wysoki 180+ 21.3% (32)
  • Wysoki 171-179 17.3% (26)
  • Średni 165-170 35.3% (53)
  • Niski 156-164 21.3% (32)
  • Bardzo niski, poniżej 155 4.7% (7)

Oddanych głosów: 150

  • 9
  • Odpowiedz
@kopytakonia: interesuje sie cipkami, czy cycki, no ale

Wzrost też odgrywa rolę, nie podobają mi się kobiety poniżej 170cm za hooya!


Po pierwsze brzmi to źle, chociaż wzrost 168-169 jest wystarczający, no ale nie podoba mi się że dwie pierwsze cyfry to 16, żeby wymówć jest metr sześdziesiąt ileś. A nie METR SIEDEMDZiESIĄT np. Pięć czy Sześć czy Osiem.
160 nie oszukujmy się to niski wzrost, a np. do powiedzenia 169 musisz wymówić te dwa pierwsze
  • Odpowiedz
@Closereyes3375 dobra jak masz 190 to juz coś usprawiedliwia ale gościu ona też może mieć obcasy a schylać się nie musisz ale wygodny ojej szukaj po prostu takiej jaka ci odpowiada a nie musisz z metrówka ich mierzyć sory za brak przecinków i składnie nie chce mi sie
  • Odpowiedz
@Kotouak: nie chodze z miarką. Ostatnio nie mam żadnej dziewczyny, podoba mi się Weronika o której była mowa 2 mirkoblogi temu, nie chodzę z miarką, to ona miała na oko 176 albo 178 cm wzrostu, i do tego szczupła, ale jeszcze nie jest moja.

link
  • Odpowiedz