Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ravau23: To jest zakaz handlu czy nie ma? A moze zakaz dotyczy tylko wybranych? A swoich nie?
Wez sie zastanow:

jest zakaz handlu czy jest zakaz handlui ale swoi moga handlowac?
  • Odpowiedz
Mnie dziwi, że to jest uczciwe i jakis UOKiK nie interweniuje, że zielony sklep może być otwarty, a czerwony lub niebieski już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 47
@Ravau23: jestes glupi czy tylko udajesz?
Widziales kiedys otwarta castorame czy inny taki w niehandlowa niedziele?

Ustawa zabrania handlu w niedziele a tepy pisowiec twierdzi ze nie ma czego s takiego jak zakaz handlu w niedziele. Czego nie rozumiesz? Jest zakaz czy nie ma?

Wy pisowcy to juz nawet fikolkow nie potraficie robic.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 to mam nadzieję, że mądrzejsi od pisowców uśmiechnięci fajnopolacy już mogą robić zakupy w każdą niedzielę, bo prawdomówna KO już wyrzuciła zakaz do śmieci? xD jak na razie to żadna pisowska ustawa nie została zlikwidowana tak jak 500+, kredyt 2%, a nawet takie handlowe niedziele xD ale o tym lepiej nie wspominać xD tak samo było z tym płotem za 1 miliard PLN. Był zły za rządów kaczora, a teraz mamy
  • Odpowiedz
@gorzki99: tak. Inny sklep jest otwarty...... Wychodzi że to ty jesteś głupi. W poprzednim poście pisałem o otwartych sklepach i że ten zakaz jest omijany....
  • Odpowiedz
  • 1
o otwartych sklepach i że ten zakaz jest omijany....


@Ravau23: Ale wiesz ze gowno mnie to obchodzi?

To jest tak jakbys powiedzial ze nie ma zakazu zabijania bo ktos zabija. Wiec nie ma zakazu handlu bo ktos handluje co nie?

Czytasz Ty wogole co piszesz?

Wiec jeszcze raz - koles stwierdzil ze nie ma czegos takiego jak zakaz handlu. Jest czy nie ma geniuszu?

@siwy-y jak to zielona - pieroli nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: a jest zakaz zabijania? BMW i pożar rodziny kojarzysz? Obudź się u wyjdź z domu stulejo. W poprzednim poście pytałem czy widziałem otwarte sklepy a teraz z zabijaniem wskakujesz.... wierz dalej w rudego uśmiechnięty inteligentny frajerze
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ty serio masz budyń zamiast mózgu xD W takim razie zajebiście PiS rządził, tworzy zakazy, które wszyscy mają w dupie i omijają xD Tak samo jak PiS stworzył miliony luk podatkowych dla złodziei i wszyscy klaszczą jak deweloperzy i politycy kradną miliardy!!! Super partia
  • Odpowiedz
@Ravau23: Uszczelnili vat xD? Błagam Cię, kasa jest wyciągana przez delegacje, wszędzie powstają sp zoo sp kom, słup na słupie, solidarnościowy przestał istnieć, ludzie wpisują pieprzone wakacje w koszta i rozbijają się po meksykach, ale to trzeba mieć coś wspólnego z prowadzeniem jakiejkolwiek działalności a nie być plebsem na minimalnej. Takich luk podatkowych jak teraz nie było jeszcze nigdy i PiS robiąc laskę swoim ulubionym deweloperom otworzył furtkę dla każdego kto
  • Odpowiedz
@butelka-korek: tak. VAT został uszczelniony w porównaniu do tego co było za poprzednich rządów rudego. Prowadzę działalność od 10 lat więc wiem jak to działa. Więcej pokory nabierz a jak masz okazję to korzystaj chyba że jesteś przegrywem i pracujesz na etacie
  • Odpowiedz