Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam
Od ponad pół roku zmagam się z ruminacjami, depresja, spadkiem libido i paroma innymi problemami. Wszystko zaczęło się od toksycznego środowiska w którym pracowałem ale które już na szczęście zmieniłem. Nie ma godziny abym nie wracał tam myślami, straciłem sporo włosów, brak porannych erekcji i zwiększyła mi się wada w jednym oku, problemy ze snem a gdy zasnę nie chce wychodzić z łóżka 12h, brak apetytu…. Co polecacie na początek? W poniedziałek robię pełną morfologie i hormony, Jakieś ekonsultacje? Proszę o pomoc .
#depresja #psychiatria #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Mordo, jeśli podejrzewasz u siebie objawy depresyjne, to nie zwlekaj tylko zgłoś się do specjalisty. Możesz też na początek skorzystać z telefonów zaufania, tam Cię świetnie pokierują co dalej, ale na pewno nie zwlekaj. Depresja doprowadza też do fizycznych zmian i uszkodzeń, w skrajnych przypadkach sama siebie napędza, więc im szybciej tym lepiej. Nie bój się szukać wsparcia. Nie warto marnować życia i zdrowia przez innych toksyków.
https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjne
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ Herm1t praca fizyczna w Niemczech, toksyczni koledzy, jeden narkoman który na początku był przyjacielem a okazał się cpunem i złodziejem, presja ze strony Niemców i Polaków. Cały czas wracam do tych sytuacji, nawet sny zmieniły się w koszmary…podejrzewam że wcześniej też coś było nie tak, przeszukałem internet i podejrzewam że cichy covid mógł mi namącić w głowie również…ciągle byłem niespokojny, gonitwa myśli, problemy z sercem gdzie
  • Odpowiedz