Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mr_Bungle Panuje pogląd że zawsze trzeba brać jak najmniejszą ramę, szczególnie wśród "doświadczonych kolarzy", czyt. staruchów którzy wychowali się w czasach gdy brało się taką ramę jak jest i reguluje rozmiar długością mostka.
Wg producenta jesteś w środku M, na skraju granicy S. Jak uważasz że S jest za mały to jest za mały, to twój rower i ty będzisz na nim jeździł a nie tych "wielu ludzi".
  • Odpowiedz
@Mr_Bungle: najlepiej byłoby po prostu przymierzyć oba rowery. Btw. na swoim obecnym rowerze z iloma podkładkami jeździsz? Często zaleca się mniejsze rozmiary, bo ludzie, szczególnie przy agresywnych szosach, kupują za duże rowery dla siebie. Jakkolwiek Topstone do agresywnych nie należy.
  • Odpowiedz
@Mr_Bungle: rozumiem, że taka ilość podkładek jest po prostu konieczna? W takim razie IMHO Ska nie będzie dla ciebie. Ale ciągle najlepiej byłoby się przejechać na obu rozmiarach.
  • Odpowiedz
@Mr_Bungle: cześć, wprawdzie cannondale topstone 3 tutaj, ale ja mam 181, i rozmiar M jest idealny dla mnie. Wyszedłem z założenia że dla chłopa co nosi gacie XXL rozmiar roweru L będzie dobry ale sprzedawca w sklepie zdecydowanie polecił M i miał rację. Oprócz delikatnej korekty siodełka siedzi się genialnie :]
  • Odpowiedz