Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej. Mam za sobą 3 lata doświadczenia w księgowości budżetowej, licencjat z FiR, a jeszcze przez ostatnie 3 lata prowadziłem swój własny biznes. Chciałbym wrócić na rynek pracy, szukam etatu i przeglądam oferty pracy na stanowiska juniorskie. Może ktoś bardziej doświadczony byłby w stanie poradzić w którą stronę lepiej się kierować?

Branża finansów jest dosyć szeroka, a ja skupiłem się na ogłoszeniach młodszego księgowego już nie rozgraniczając między AP/AR, bo może nie na gwałt, ale chciałbym znaleźć pracę jak najszybciej i gdzieś się dostać. Jest też sporo ogłoszeń związanych z AML i widzę, że pracodawcy są bardziej skorzy do zatrudnienia w tej branży full zdalnie. W którą stronę polecilibyście bardziej się kierować? Gdzie można liczyć na lepszą perspektywę i lepsze zarobki? Wiem, że księgowość jest dosyć żmudna, ale nie mam problemu z wykonywaniem powtarzalnych operacji, jednak z tego co czytałem to AML wydaje się po prostu trochę ciekawsze przez to, że czasem trzeba się w niektóre problemy bardziej zagłębić. A może jesteście w stanie polecić coś innego? Problem tylko taki, że jestem z Łodzi, nie widziałem tutaj ogłoszeń na młodszego kontrolera finansowego(o ile takie stanowisko funkcjonuje), a firmy z big4 aktualnie nie rekrutują, są oferty na asystentów w audycie, ale to dopiero od września.

Z góry dzięki za ewentualną pomoc.

#korposwiat #pracbaza #big4 #ksiegowosc #praca #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

To są zadania dla małp które może wykonywać hindus i jak tylko Polaczki staną się zbyt drogie to zakłady się zawiną.

Słyszę to od 15 lat, a w tym czasie pewnie liczba excel monkeys się potroiła xD. Teraz jeszcze doszło "zastąpi ich AI" co oczywiście się nie wydarzy.
  • Odpowiedz