Wpis z mikrobloga

Co oprócz benzo naprawdę działa antylękowo? Ja mam nerwicę, stresuję się głupotami z roboty, no benzo działa na to idealnie, łyknę se klona rano i mam spokój cały dzień. Obecnie biorę pregabę, ale nie dość że po czasie działanie słabnie to ona działa na mnie bardziej aktywizująco, niż antylękowo. Określiłbym to jako 10% mocy klona. Będę wybierał się do psychiatry i opiszę mu sytuację, ale chciałbym pierw wiedzieć, czy w ogóle jest coś takiego? Czy może benzo to top of the top i nic mi do wyboru nie zostało?
Żeby nie było, nie walę benzo cały czas, tylko jak jest #!$%@? w robocie.
#psychiatria #narkotykizawszespoko
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Alzena: no właśnie jest zajebiście, nerwy ze stali, mogę nawet #!$%@? zbierać i mnie to nie rusza, ważne spotkanie z klientem - nie ma problemu, mogę nawet prowadzić. Bez benzo w takich sytuacjach jestem #!$%@? + boli mnie brzuch
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: @Bigovsky no właśnie myślałem że może jest coś podobnego do np. klona, bo działa on na mnie idealnie. Walę rano i cały dzień nikt mnie nie zestresuje, w robocie jestem wydajniejszy, ogólnie dobrze się czuję.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: wodzian chloralu mozna sobie kupić jako odczynnik jako osoba prywatna?

bromek litu(i ogolnie bromki?) albo acetofenon(rozpuszczalnik) też chyba uspokoi xd
  • Odpowiedz
@10129:

klometiazol, fenobarbital


No tak zapomniałem o barbituranach, może dlatego, że rly trudno je dostać i nie brałem tego pod uwagę xD

Idąc dalej to eter można kupić legalnie i uspokoixD

wodzian chloralu


Idk chyba będzie trudno.

W sumie czy karbamazepina by nie pomogła?

@4mmc-enjoyer

J/w
  • Odpowiedz
@10129: badania badaniami jak jest ciężka sytuacja to ja bym nawet rzeczy co mają mały potencjał na to że zadziałają próbował.

A myślisz że lepiej brać go zamiast pregaby lub Benzo? Mowa o chloralu.

Obecnie odchodzi się od jego stosowania z powodu jego wysokiej nefro- i hepatotoksyczności.


No nie wiem nie wiemxD

@4mmc-enjoyer ja osobiście nie kojarzę niczego co mogę polecić poza zmianą kombinacji leków bo jest imo #!$%@?.

Trazodon i
  • Odpowiedz
A myślisz że lepiej brać go zamiast pregaby lub Benzo? Mowa o chloralu.

myślę, zę nie. nie bez powodu go zastąpiono benzo. to chyba dosyć niezdrowe, na hyperrealu ludzie to brali i zdaje się pisali, że to nieco żrące nawet w palce.

też niby stan umysłu inny niż po benzo, ale jak ktoś zdesperowany to lepsze niż nic ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jakis_Leszek:
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Beta bloker propranolol, ciekawie działa, bo organizm w sytuacji stresowej się nie nakręca, serducho spokojnie sobie bije, tym samym umysł też jest spokojny, bo stwierdza, że ciało ma to gdzieś to on też xd
  • Odpowiedz
@10129: z ciekawości raz spróbować można tak jak eteru, czy gbl, tujonu czy innych świństw. To chyba już lepiej w akcie desperacji czysty alkohol. Ale nie wiedziałem, że taka substancja istnieje więc dziękuję za ciekawostkę
  • Odpowiedz