Wpis z mikrobloga

Niewygodne rzeczy, o których przeciętny wykopek i incel/przegryw chyba nie jest świadomy:

Owszem - kobieta ma pełno wiadomości, ale 40% z nich to goście którzy chcą tylko pogadać i masturbować się do zdjęć i nigdy się nie zjawiają. 40% to faceci, chcący tylko seksu, 5% to faceci którzy finalnie chcą tylko "kumpeli i znajomej" i tylko 5% szuka związku, z czego 2,5% na poważnie a 2,5% ma traumy i finalnie nie potrafią się zaangażować.

#tinder #randki #rozowepaski
  • 16
  • Odpowiedz
@al-fatima: no a co to zmienia dla wykopka, któremu laska nie odpisze na "hej", bo oczekuje, że będzie wymyślał coraz to zabawniejsze teksty?
  • Odpowiedz
@al-fatima: Już ja powtarzałem wielokrotnie, syty głodnego nie zrozumie. Ty możesz wybrzydzać, że nie lubisz zupy pomidorowej czy kurczaka z rożna, a głodnemu brzuch burczy. Odklejona jesteś po prostu od rzeczywistości ale może to i lepiej.
  • Odpowiedz
@al-fatima: Twoja wypowiedź paradoksalnie potwierdza coś ciekawego. Otóż, jak napiszesz lasce, że chce zrobić ją moją żoną, mieć z nią dzieci (ergo - segzy), to ona nie uzna mnie za creepa, tylko będzie mnie traktować poważnie?
Mam co do tego pewne wątpliwości :)
  • Odpowiedz
@al-fatima: Jak korzystasz z apki służącej do spotykania się niezobowiązująco, to tak jest XD Ludzie są ogólnie niedojrzali i nieświadomi w ogóle swoich uczuć oraz płytcy, kierujący się zwierzęcym pożądaniem.
  • Odpowiedz
@al-fatima: u mnie statystyki z 3 miesięcy używania tindera, niecałe 30 par z czego 5 może odpisało. Jedna tylko chce byś obserwował na ig, dwie tylko odpisały na powitanie i zniknęły . Jedna chce się spotkać ale ma dziecko o czym na profilu nie wspomniała. A jedna chce tylko seksu. Dla faceta który chce poznać kogoś na poważnie to totalna strata czasu.
  • Odpowiedz