Wpis z mikrobloga

dwóch konfiarzy, którzy chcieliby strzelać do ludzi tylko dlatego, że mieli pecha urodzić się w innym miejscu na świecie zesralo się bo ktoś śmieje się z konfiarze, który nawołuje do mordowania ludzi bo mają inne poglądy. Nawet mi was nie żal xd


@RudyMacKenzie: ja lewica i jestem zniesmaczona, bo taki post niczym się nie różni od grożenia dołem z wapnem. OBAJ są złymi ludźmi, obaj są internetowymi złolami i się
  • Odpowiedz
Jeśli złym ludziom się dzieje źle to się cieszę. Jednak jego przewinienie było na tyle poważne, by zasługiwał aż na takie kalectwo...
  • Odpowiedz
prawaczki które udają oburzenie to te same osoby które cieszyły się jak na Panamie ten dziad #!$%@?ł protestujących,


@McWozniak: W praktyce wyszłoby, że to zupełnie inne prawaczki, i dobrze o tym wiesz, zwłaszcza że część osób jest też centro. Ale nie możesz się powstrzymać do gadania bzdur dla poklasku.
  • Odpowiedz
@deziom:
Już pandemia pokazała jaką nienawiścią zieje jaśnie oświecona i postępowa śmietanka towarzyska (odpowiednik wykopowej neuropy), która rechotała do rozpuku ze śmierci ludzi. Nawet wymyślili obrzydliwie szyderczą dla nich nagrodę herman cain award.
Pisanie w komentarzach, że dobre to i sprawiedliwe, że typowi ręce urwało to zbydlęcenie. Jest los, którego nie można życzyć nawet NAJWIĘKSZEMU wrogowi. A tymczasem nasza kochana wykopowa neuropa i liberalsi z zachodu raz po raz pokazują,
  • Odpowiedz
Chętnie bym się dowiedział jak do tego doszło bo nie mam pojęcia jak można wpaść pod pociąg. Pewnie #!$%@? jak szpadel zasnął na torach lub coś podobnego odwalił stąd nazwali to łagodnie "wypadkiem komunikacyjnym". Nie dość, że śmieciowe poglądy pasujące do ruskich, to jeszcze najebus. Trzeba być okropnym frajerem by swoje pieniądze na takie zbiórki wpłacać.


@Herubin: Też mnie to zastanawia. Nikt nie podaje szczegółów na tego wypadku, ale gdzieś przewinęła mi się informacja że wpadł spod peronu pod przejeżdżający pociąg, czyli:
- Stał za blisko i pęd pociągu go ściągnął z peronu albo spadł sam; mógł nie być trzeźwy
- Ktoś go wepchnął (mało prawdopodobne gdyż byłaby afera o próbę zabójstwa).
-
  • Odpowiedz
Mi nigdy by nie przyszło do głowy cieszyć się jak by komuś ręce #!$%@?ło


@rafal4432: Mi by nie przyszło na myśl żeby mordować ludzi i wrzucać ich do dołów z wapnem ale widać jako ateista mam trochę więcej moralności niż wierzący. Tak, że niezbyt mu współczuję bo mniejsza szansa, że mnie bez rączek zamorduje.
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: komuchy ale miejcie troszkę więcej rozumu niż ten Korwinista. Dostał od losu już wystarczającą karę. Wiem, że wasza chora ideologia przyciąga najobrzydliwsze kreatury pozbawione zasada moralnych ale to już przeginka nawet jak na wasze standardy zdegenerowania.
  • Odpowiedz
Też jestem ciekawy, czy pijany upadł z braku przytomności na tory? Czy ktoś go może wrzucił?
Ogólnie to jest okropna tragedia, obudzić się bez rąk i stopy. Być niepełnosprawnym do konca życia- sama terapia psychologiczna to 1-2 tysiące złotych miesięcznie + środki przeciwbólowe, + tabletki od psychiatry. To te 200k co zarobił to może nawet na protezy nie starczyć lepsze. Czy nawet na zatrudnienie opiekunki.
Co do jego tekstów - no niestety @Herubin @jandiabeldrugi właśnie stąd kobiety jak i coraz więcej facetów opuszcza konserwatywne ramy - ja też odszedłem od kucania u korwina jak to ugrupowanie poszło w antyliberalizm, religijny kościół i narodowe tony. Ja pamiętam, że w gdańsku chyba upr czy pierwsze partie korwina - ludzie tam z flagami lgbt szli ze sztandarami upr/korwin - bo podstawą była wolność indywidualna, państwo było wrogiem nr 1. Wolność osobista i gospodarcza była na pierwszym miejscu.

Już w okolicach 2015 jak ta konfa się kształtowała, to widziałem jakiegoś bardzo młodego działacza-kuca w Gdańsku w garniaku, który zrobił z siebie pośmiewisko, bo jakieś flagi tęczowe wywiesili na tramwaju xd I tak samo jak ten, obrażał wszystkich dookoła, obrzucał gównem.
Powtarzam - w gdańsku, które jest właśnie znane z bardzo dużej tolerancji i wolności osobistej dot. mi.in.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ciekawska_Genetta

@deziom:

Już pandemia pokazała jaką nienawiścią zieje jaśnie oświecona i postępowa śmietanka towarzyska (odpowiednik wykopowej neuropy), która rechotała do rozpuku ze śmierci ludzi. Nawet wymyślili obrzydliwie szyderczą dla nich nagrodę herman cain award.

Pisanie w komentarzach, że dobre to i sprawiedliwe, że typowi ręce urwało to zbydlęcenie. Jest los, którego nie można życzyć nawet NAJWIĘKSZEMU wrogowi. A tymczasem nasza kochana wykopowa neuropa i liberalsi z zachodu raz po
  • Odpowiedz
jako prawak nie masz za bardzo narzędzi, żeby mówić o inteligencji


@Cadfael: ty jako osoba, która przez 2 lata i 2 miesiące nie napisała ani jednego wpisu który nie byłby pajacowaniem (tak jak powyżej) nie masz narzędzi by wypowiadać się na inne tematy niż to gdzie i kiedy ktoś cię zapina, a mimo wszystko to robisz.

Tak więc może dla własnego dobra szczym ryj jeśli (jak zawsze) nie masz nic
  • Odpowiedz
@van-der-staas:

Gdyby gość był muzułmaninem piszącym o mordowaniu niewiernych i zdarzyło się to samo to tak samo byś pisał o ludziach mówiących, że to dobrze, że nie będzie mógł zrealizować swoich marzeń? Czy wtedy to już co innego?


Zaraz, to ten polityk Konfy był w drodze by mordować ateistów? WTF
Ja w przeciwieństwie do ciebie nie wyznaję etyki pięści i kija rodem z Mad Maxa. Jeśli muzułmaninowi z przykładu zdażyłby
  • Odpowiedz
@Ciekawska_Genetta już w pierwszym zdaniu się wysypałeś. Jak ktoś z grupy, której nie lubisz pisze takie rzeczy to traktujesz go jako ryzyko. A skoro to był "katolik" to tylko pisał głupoty.

Jeśli ten muzułmanin nie tylko fantazjowałby o mordowaniu niewiernych

Tego nie mógłbyś wiedzieć. :)
  • Odpowiedz
@Feministka2000: w praktyce ci twoi "centryści" wyrażają oburzenie tylko wtedy gdy ktoś uderza w prawą stronę, gdy ktoś uderza w lewą, dobrze się bawią albo ignorują. Widziałem to na wykopie zbyt wiele razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz