Wpis z mikrobloga

@HeteroseksualnyWlamywacz: pomimo że jestem za konfą to mam bekę z takich ludzi. Nie powiem że "dobrze" bo najgorszemu wrogowi bym nie życzył takiego wypadku i takiego życia po nim ale mimo wszystko można to rozpatrywać jako "kara" za takie pisanie bzdur. Szkoda że przez takich osobników całe ugrupowanie traci wiarygodność.
  • Odpowiedz
  • 16
@Ciekawska_Genetta

@HeteroseksualnyWlamywacz:


Typ mógł #!$%@?ć od rana do wieczora nawet najgorsze brednie i kalumnie ale neuropy cieszące się tutaj, że mu rzeczywiście ręce i nogi #!$%@?ło w wypadku to ten typ ludzi, który naprawdę zasilałby szeregi plutonów egzekucyjnych i ludobójczych szwadronów śmierci. Gardzę!


xDDDD
  • Odpowiedz
sugerujesz że tak było? Wiesz coś więcej?


@SHOGOKI: nie, po prostu napisałeś o wypadku jaki może zdarzyć się każdemu. Mi się może zdarzyć tylko taki wypadek ponieważ nie targnę się w ten sposób na swoje życie oraz na przejazdach kolejowych, podczas ich pokonywania, przestrzegam wszystkich przepisów i procedur które przed takim wypadkiem mnie chronią więc nie ma opcji żebym dostał się pod pociąg mimo że tory kolejowe to ja przekraczam
  • Odpowiedz
@Ciekawska_Genetta

Nazywanie utratę kończyn w wypadku sprawiedliwością to pojmowanie sprawiedliwości rodem z Korei Północnej. To jest właśnie totalitarne myślenie.


Niezbadane są wyroki boskie, ale Bóg na pewno jest sprawiedliwy i dla każdego ma swój plan. Czasem łatwy, czasem trudny, ale zawsze słuszny.
  • Odpowiedz
naśmiewanie się z nieszczęścia człowieka o innych poglądach.


@rafal4432: On ma taki pogląd, że chciałby mnie zabić i wrzucić do dołu z wapnem. Ja nic bym do niego nie miał, ale mam taki pogląd, że jak ktoś mnie bez powodu nienawidzi i życzy mi śmierci, a nawet chciałby wprowadzić systemową eksterminację takich osób jak ja, to niech zdycha w męczarniach, bo nie różni się niczym od hitlerowca.
  • Odpowiedz
@Bunch

Dobra, wy heheszki ale co tam się stało?


Co się mogło stać? Albo się #!$%@?ł i zasnął na torach albo mu się próba nie udała. Nie da się przypadkiem wylądować pod pędzącym pociągiem.
  • Odpowiedz
@Ciekawska_Genetta nie jestem. I nie zamierzam wykazywać współczucia z powodu utraty możliwości trzymania łopaty przez człowieka, który chciał mnie zakopać w dole z wapnem. Pewnie lepiej dla niego było tam umrzeć - mi to różnicy nie robi. Nie cieszę się z jego bólu, ale cieszę się, że nie zrobi nikomu krzywdy.
  • Odpowiedz
@Ciekawska_Genetta bo widzisz, każdy jest kowalem własnego losu. Typ nie znalazł się przypadkiem pod pociągiem. Gdyby gość był muzułmaninem piszącym o mordowaniu niewiernych i zdarzyło się to samo to tak samo byś pisał o ludziach mówiących, że to dobrze, że nie będzie mógł zrealizować swoich marzeń? Czy wtedy to już co innego?

Właśnie z tego typu mentalności rodzą się ludobójstwa.

W kontekście tragedii człowieka marzącego o ludobójstwie brzmisz śmiesznie.
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: Brzydki post. Nieszczęścia przytrafiają się każdemu, niezależnie od poglądów i charakterów, nie ma w tym ręki boskiej ani zrządzenia losu, karmy. W sumie złym ludziom rzadziej coś się dzieje, ale gorszym niż internetowy napinacz. Serio spojrzysz w lustro po takim poście?
  • Odpowiedz