Wpis z mikrobloga

@RudyMacKenzie: To jest wlasnie typowe myslenie konfiarza, jak on zyczy ludziom smierci to to są "inne poglądy", ale jak ktoś wytyka hipokryzje typu zyczenie innym zle, nazywajac siebie katolikiem, i potem dzieje mu sie krzywda to juz jest nienawisc i ugabuga zle lewactwo xD
  • Odpowiedz
o innych poglądach.


@rafal4432: Trochę łagodnie ująłeś te "poglądy", które faktycznie sprowadzają się do wrzucania ludzi do dołu z wapnem, tylko dlatego że nie chcą wyznawać jakiejś religii.
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz:
Mamusiu, mogę ciasteczko?
- Dobrze, ale umyj rączki.
- Ale ja nie mam rączek!
- Nie ma rączek, nie ma ciasteczek!

btw, czy wg kucowej wizji gospodarki nie powinni go leczyć do kwoty jaką włożył do systemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RudyMacKenzie kokfiarz nie uległ wypadkowi dlatego próbował nielegalnie z użyciem siły wedrzeć się na teren obcego państwa.
Miał wypadek taki sam jaki ty możesz mieć jutro albo nie mieć nigdy.
Nie rób #!$%@? z logiki.
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: Chętnie bym się dowiedział jak do tego doszło bo nie mam pojęcia jak można wpaść pod pociąg. Pewnie #!$%@? jak szpadel zasnął na torach lub coś podobnego odwalił stąd nazwali to łagodnie "wypadkiem komunikacyjnym". Nie dość, że śmieciowe poglądy pasujące do ruskich, to jeszcze najebus. Trzeba być okropnym frajerem by swoje pieniądze na takie zbiórki wpłacać.
  • Odpowiedz
@LukaszN: prawaczki które udają oburzenie to te same osoby które cieszyły się jak na Panamie ten dziad #!$%@?ł protestujących, bo myśleli że to protest związany ze zmianą klimatu. Już o tym że nie raz Brevik był broniony na tym portalu nie wspomnę
  • Odpowiedz