Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam pytanie odnośnie ogrodzenia panelowego 3D. Mam wspomniane panele bez podmurówki, czy ktoś kiedyś widział/przerabiał taki panel, żeby móc go otwierać/uchylać? wiem, że od tego są furtki ale nie mam jak teraz zrobić modyfikacji ogrodzenia a potrzebuje na szybko otwierać coś szerszego niż standardowa furtka. Odkręcanie i przykręcanie za każdym razem panela odpada. Próbowaliście kiedyś takiej modyfikacji?

#budujzwykopem #budownictwo #budowa #zrobtosam #ogrodzenia
0anon - Mirasy, mam pytanie odnośnie ogrodzenia panelowego 3D. Mam wspomniane panele ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@0anon ja widziałem. Trzeba odkręcić panel a jedną stronę przypiąć do słupka na trytytki na całej dlugosci boki. Chidzi o to że te druty są cienkie i im więcej punktów zaczepienia tym mniejsza szansa na ich wygięcie
OpcjaB - na szybko zbić prowizoryczną furtkę z desek.
  • Odpowiedz
@0anon: Przy zastosowaniu trytek jako prowizoryczne zawiasy porysujesz słupek. Na budowach widziałem nie raz po prostu niedokręcony z jednej strony panel w uchwycie a z drugiej strony wiązali na sznurek, działało ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Mlodyzgred

@0anon: Przy zastosowaniu trytek jako prowizoryczne zawiasy porysujesz słupek. Na budowach widziałem nie raz po prostu niedokręcony z jednej strony panel w uchwycie a z drugiej strony wiązali na sznurek, działało ¯\(ツ)/¯

No właśnie tak szybko zepsujesz przęsło. Te zawiasy wyginają druty dlatego dużo trytek. Imho lepiej zabić jakieś prowizoryczne wrota.
  • Odpowiedz