Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: @wuzeta: do pewnego momentu ten serial był bardzo fajny, ale ktoś w pewnym momencie zauważył, że brakuje tam lewackiego #!$%@? xD Kwintesencją sa ostatni "nowi" głowni bohaterowie: żyd gej i dwójka czarnych grubasów xD BTW, super reprezentacja czarnych bulwo. Nie dało się znaleźć do medycznego serialu czarnego, który nie jest otyły?
  • Odpowiedz
oglądałem przypadkiem szpital new Amsterdam na Netflix, któryś tam odcinek


@PokemonowyRambo: 3 sezon to jakiś ostry odpływ pod tym względem. W poprzednich troche było ale było do zaakceptowania. A w 3 to dyrektora chcą zwolnić bo jest biały xd
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: bo oczywiście to jest CZYSTY PRZYPADEK, że w każdym serialu / filmie jest pełno "ciałopozytywnych" (ja ich nazywam tłuszczolubującymi albo zawałochcącymi), gejów / lesbijek, bi, trans i innych? Niby jest ich 5-10%, a #!$%@? znajdują się w KAŻDYM środowisku, nawet w Stowarzyszeniu Grania na Flecie Mając Raka Odbytu po Przerzutach z Mózgu, gdzie zapisane są 2 osoby, to 1 na pewno będzie trans.

To jest czysty przypadek, że mniejszość
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo XDDD lewacki. Współczuję jak tak na świat patrzysz. Sto lat temu jak byś widział kobietę która oddaje głos i pracuje to też byś to lewactwem nazwał?


@GrochenMochen niech żyje dychotomia myślenia i argument ad absurdum. Serial zniekształca rzeczywistość a to mnie są ludzie gotowi nazwać nazistą. Bo 100 lat temu to pewnie nie zgodził bym się z roszczeniami sufrażystek.
  • Odpowiedz
fajnie, że w serialu próbowano pokazać, że nazywanie chłopa chłopem to cecha gościa zaburzonego psychicznie xD


@Shatter: Ten gość z serialu to taki typowy wykopek z głównej. Każdy normalny ma takie rzeczy w poważniu jak ten czarnoskóry.
  • Odpowiedz