Wpis z mikrobloga

dlatego ja się nie chwaliłem, że zamówiłem Polo za ponad 140 ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Drmscape2: Do tego to ja bym się akurat nie przyznawał xD

Polo GTI to największy kasztan na rynku - 0 sportowości xD
  • Odpowiedz
Polo GTI to największy kasztan na rynku - 0 sportowości xD


@cwlmod: I częściowo o to mi chodziło. Zwykły, niezbyt rzucający się w oczy samochód do codziennej jazdy, który w razie potrzeby ma zapas mocy. Nie szukam tam jakichś większych wrażeń. A już na pewno nie zależało mi na jakimś popcornie z wydechu jak w i20N.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: To wystarczyło wziąć wersję 150 konną, która ma wciąż dużo mocy jak na tak małe auto, jest dużo tańsza.

A już na pewno nie zależało mi na jakimś popcornie z wydechu jak w i20N.

Jaj ci nie przyszyję, ale popcorn zawsze można było wyłączyć, a szpera i sportowe funkcje i dodatki by zostały.

marzyłem kiedyś o polo gti i już miałem zamawiać, ale postanowiłem dorzucić do niewiele droższego i30N.
  • Odpowiedz
To wystarczyło wziąć wersję 150 konną, która ma wciąż dużo mocy jak na tak małe auto, jest dużo tańsza.


@cwlmod: Nie wiem kiedy ostatnio byłeś w temacie, ale 150 KM Polo od lat nie ma. i30 jeździłem i Polo wygodniejsze. Skąd wiem? Bo jeżdżę Polo tej generacji od 5 lat, tylko przedliftowym i mam dobre porównanie. Proceeda GT nie da się zamówić.

Jaj ci nie przyszyję


@cwlmod: Ja
  • Odpowiedz
@Drmscape2 No to jak nie ma wersji 150 konnej to Polo jest dla totalnych frajerów którzy przepłacają za zwykły niczym nie wyróżniający się samochód.

Sorry, ale kupiłeś bardzo drogi shitbox i próbujesz racjonalizować swoją głupią decyzję.
Nie, Polo nie jest wygodniejsze od i30 i takie są fakty xD

A mojego refleksu nie musisz poprawiać bo już jest na najwyższym
  • Odpowiedz
@Drmscape2: ego mam odpowiednie do wiedzy i doświadczenia, a takie cieniasy jak ty mają z tym problem, bo wiesz że możesz mi naskoczyć ;)

Powodzenia w sprzedaży tego strucla, bo nikt go nie będzie chciał xD

Jeszcze mi powiedz że masz w nim manuala xD xD xD
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA Właśnie napisałeś że jesteś dzbanem i też dzbanem.

jak to jest mylić się dwukrotnie pisząc dwie rzeczy? xD

Ja w przeciwieństwie do ciebie mam dobry refleks i nie rozjeżdżam pieszych na przejściach jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a takie cieniasy jak ty mają z tym problem, bo wiesz że możesz mi naskoczyć ;)


@cwlmod: Naskoczyć? Ja przed tobą na drodze #!$%@?ć będę bo jeszcze mnie zabijesz swoim refleksem.
Drmscape2 - >a takie cieniasy jak ty mają z tym problem, bo wiesz że możesz mi naskoc...
  • Odpowiedz
@jakno Czasem mam wrażenie, że wykształtowala mi się w głowie jakaś zupełnie inna hierarchia wartości niż u innych ludzi jeśli chodzi o samochody xD Jak widzę ceny, które płaci się za auta to się za głowę łapie. Dla mnie to przedmiot użytkowy na takim samym poziomie jak telefon czy lodówka, który ma mnie zawieźć z punktu a do b, a tu chlop kupuje se tak o auto za 250k prawie. Możliwe,
  • Odpowiedz