Wpis z mikrobloga

Plus za inwalidę, minus za murzyna, a więc się znosi. Dziś pisałem że inwalidów nie pokazują


@marsjanin2012: ale czemu powinni pokazywać inwalidów? To teraz zapytaj "skoro pokazujecie człowieka na wózku, to dlaczego nie człowieka bez nóg i rąk"? Pokazują za mało czy za dużo karłów, albo leworęcznych? Co z kobietami w ciąży, albo osobami z kamicą nerkową w trakcie trwania ataku, co z ofiarami oparzeń czwartego stopnia?

Nie rozumiem ani skrawka
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: ahoj, dla mnie normalny chłop w Europie to 188 minimum i 90 kg wagi, bardzo mi przykro że nie znajduje takich reklam tylko takie z niskimi ludźmi, normalnych ludzi już nie ma?
Może by skończyć z tym kondemonium niziolkowym?
  • Odpowiedz
Normalny chłop, Polak, w Europie, chce sobie kupić ubrania i zobaczyć jak na nim by wyglądały.

Jako modela dostaje murzyna inwalidę.

Ja #!$%@?.


#przypadkowymurzyn #kolorowaagitacja #bekazlewactwa


@suweren_sudoku: naucz się głosować portfelem, jak nauczy się całe społeczeństwo to takie cuda znikną w 5 minut, firmy dla zysku zrobią wszystko, teraz masz tęczowy miesiąc a jak się opłaci to będzie i brunatny kwartał...
  • Odpowiedz
@good np niepełnosprawny Rumun albo Bawarczyk a nie mieszkaniec dawnych kolonii Francji w Afryce, dziwnym trafem różnorodność jest wtedy kiedy ktoś jest czarny ale biali jak wiadomo to niczym się nie różnią między sobą, że o azjatach żyjących w Europie nie wspomnę
  • Odpowiedz