Wpis z mikrobloga

  • 90
@suweren_sudoku: To sa spodnie specjalnie przystosowane dla osob z niepelnosprawnosciami z sekcji adaptacyjne na zalando, ktora ma ubrania ktore jest latwo zalozyc/sciagnac jak sie jest na wozku albo nie ma np. konczyny, dlatego zdjecia przedstawiaja osobe na wozku. Szkoda ze wstawiles tylko te fotki, a nie te na ktorych jest pokazane, ze maja rozpiecie z boku i specjalne gumki ktorymi mozna je naciagnac na dupe jak siedzi sie na wozku inwalidzkim....
  • Odpowiedz
Inwalidzi to są mentalnii z was w większości komentujacych... Mam nadzieję,że chodź 1 z was kiedyś będzie mieć wypadek i skończy na wózku a później sobie przypomni ten post. Jesteście na prawdę mentalnym zaściankiem ( i nie chodzi o kolor skóry ale o to jak się wypowiadacie o osobach z niepełnosprawnościami).
  • Odpowiedz
Inwalidzi to są mentalnii z was w większości komentujacych... Mam nadzieję,że chodź 1 z was kiedyś będzie mieć wypadek i skończy na wózku a później sobie przypomni ten post. Jesteście na prawdę mentalnym zaściankiem ( i nie chodzi o kolor skóry ale o to jak się wypowiadacie o osobach z niepełnosprawnościami).


@Riannon86: Życzyć komuś wypadku? Sama jesteś nie lepsza i prezentujesz ten sam poziom inwalidztwa.
  • Odpowiedz
.to może spotkać każdego z nas to perspektywa się zmienia prawda ?


@Riannon86: nie, nie zmienia się. Przeceniasz ludzką empatię. Każda osoba po takich wpisach życzących innym inwalidztwa wrzuci cię w głowie do przegródki: "dziwna, omijać" czy innej tego typu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jako modela dostaje murzyna inwalidę.


@suweren_sudoku: To jest bardzo przemyślany zabieg. Na zdjęciach widać, że przedstawione spodnie są dość ciasne, mimo że są ubrane na wychodzonego Afrykanina, który ma zanik mięśni nóg wynikający z paraliżu. Należy to rozumieć tak, że jako dobrze odżywiony Polak ze sprawnymi nogami nie wciśniesz się w nie
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: kuwa znowu polaka najbielszego prześladują i jego jedyną wartość, kolor skóry. Już pomijam kwestię, że marketing marek robiony jest ogólnie na cały świat to na stronie oficjalnej producenta 1 czarny na 5 białych i żadnego na wózku nie znalazłem.
Gdzie se to wyłuskałeś?
Pokaż stronę zbiorową spodni z miniaturami husarzu.
  • Odpowiedz
@PonuryKos123: totalnie mi to nie przeszadza - milo mi nie miec takich ludzi w swojej bance - kiedys bylam bardziej wyrozumiala - kiedys mialam sytuacje,ze chcialam wytlumaczyc Pani dlaczego nieladnie jest parkowac na kopercie dla osob na wozkach - i pani mnie olala ...na co podeszla moja kolezanka i powiedziala jej , zebys stara k$%wo sama usiadla na wozek - nawet nie wiesz jak Pania zabolalo - od razu przestawila auto
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: zawsze bawi, jak neuropki w takiej sytuacji starają się stosować fikołki, typu, a co ci inwalida przeszkadza w reklamowaniu spodni, a co że czarny?, które z góry są przegrane w starciu z rozsądkiem.

Swoją drogą, przypomniało mi się, jak pierwszy raz byłem w Anglii i poszedłem do barbera, który był murzynem (choć pewnie dalej nim jest). Po what’s up, brother? podał mi tableta z fryzurami do wyboru, ale
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku

Jako modela dostaje murzyna inwalidę.


Wszystko bo by było w porządku gdyby lewactwo nie wymyśliło inwalidztwa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A może gościa by nie było gdyby nie ludzie pokroju mentzena który sprzeciwia się aborcji. Wyskrobali by inwalidę i prawaki klaskali by uszami bo nie promuje się inwalidów XD
  • Odpowiedz