Wpis z mikrobloga

Tak. Wczoraj mi rekrutywka napisała, że ten "rąbek tajemnicy" wyjawia po rozmowie telefonicznej. I wszędzie zasrana hybryda. Trzeba się trzymać co się ma, bo słabo z ofertami
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa nawet nie że pisz tylko daj swój nr telefonu by się dowiedzieć że górne widełki są o 20-30 zł poniżej stawki co mam teraz XD wraca też moda na ukrywanie klienta do ostatniej chwili przed spotkaniem rekrutacyjnym co też jest irytujące.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: dlatego ci którzy mają robotę i nie mają noża na karku, powinni walczyć o zachowanie status quo i odpisywać takim rekruterom że albo podają widełki albo nie mamy o czym rozmawiać. Do tego odrzucanie ofert bez 100% remote, no i dawanie stawek z górnych widełek i może jakoś ten rynek będzie wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wraca też moda na ukrywanie klienta do ostatniej chwili przed spotkaniem rekrutacyjnym co też jest irytujące.


@Kitku_Karola: wystarczy że słyszę "lokalizacja klienta: kraków" i już wiem ze tutaj możemy skończyć rozmowę xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@villager no to mi tylko branże podają np. finansową i nie chcą powie do iść czy to mikropłatności/transakcje bezgotówkowe , bank czy ubezpieczenia :/ także no.. a że sporo firm zaliczyłam z branży finansowej to wiem na które uważać a jak mi nie podają nazwy to nie wiadomo czy to fajna oferta czy to gunwo oferta gdzie mój dawny pracodawca nakłamał jakie to cuda są
  • Odpowiedz