Wpis z mikrobloga

Nagrodę za najdebilniejszy dobór portów wygrywa Apple.
MacBook Pro z 2023 roku, spoko maszyna wyposażona w:

3 x gniazdo thunderbolt
1x gniazdo ładowania
1x gniazdo hdmi
1x gniazdo na karte pamięci (?)
1x gniazdo jack (??)

Czy wg ichniejszych inżynierów więcej osób podłączy w 2023 roku słuchawki na kabel / włoży kartę pamięci aniżeli skorzysta ze zwykłego portu USB?

#apple #bekazpodludzi #komputery #pcmasterrace #pc
ATAT-2 - Nagrodę za najdebilniejszy dobór portów wygrywa Apple. 
MacBook Pro z 2023 r...

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 13.46.15

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@L3gion nom dla niektórych na pewno. I dla użytkowników Apple pewnie również skoro dają to w swoich hubach
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion:

A jak kupujesz laptop za 10k i przejściówka do USB A za pinć zeta byś mógł podłączyć swoją ukochaną 10 letnią myszkę wywołuje u ciebie atak...


zadnego ataku u mnie nie wywoluje - ja Maca nie mam i nie mam takiego problemu. Po prostu rozumiem, ze komus (tutaj: op) moze nie pasowac mala liczba portow USB-A.

Ty natomiast usilnie probujesz przekonac innych, ze mala liczba portow jest dobra i w
  • Odpowiedz
  • 0
Ty natomiast usilnie probujesz przekonac innych, ze mala liczba portow jest dobra i w 2024 nie mozna narzekac z tego powodu (albo, ze mala liczba portow jest z jakiegos wzgledu dobra?).


@dr-proktor: To nie jest mała liczba portów, tylko rodzaj portów dostosowany do obecnych czasów. Nawet się nie starając 90% akcesoriów w moim domu są po USB C. To tak jakby narzekać że kupiłeś nowy laptop z HDMI a przecież ty
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: dobra, widzę że ta rozmowa do nikąd nas nie zaprowadzi bo każdy komu nie pasuje rozkład portów jest dla ciebie "technicznym analfabeta".

Ważne że u Ciebie 90% akcesoriów jest na usb-c więc pewnie u każdego jest tak samo :)

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz