Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija 10 lat od rozpoczęcia MŚ w Brazylii - moim zdaniem, najlepszego mundialu w XXI wieku.
Ale to był turniej - latający Holender, cudowny James Rodriguez, parady Navasa, Ochoi czy Howarda, klęski Hiszpanów i Canarinhos, Kostaryka wygrywająca grupę śmierci.
No coś pięknego ()
#mecz #pilkanozna
smialson - Dzisiaj mija 10 lat od rozpoczęcia MŚ w Brazylii - moim zdaniem, najlepsze...

źródło: FIFA-World-Cup-2014

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@smialson: Dobry turniej, półprzytomny pamiętam mecz otwarcia Brazylia-Chorwacja, bo piwo Perła za 1,99 PLN w butelce w promce chyba już nie do powtórzenia nigdy;) A i jeszcze wtedy Dani Alves idol, a nie gość, o którym lepiej nie pamiętać! Brak Polski wynagradzała Słowacja z Jankiem Muchą z Legii na bramce. Choć mój ulubiony turniej XXI wieku to pierwszy. MŚ 2002, Diouf w pierwszym meczu szybszy od każdego Francuza, gra Rivaldo
  • Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Turnieje reprezentacje mają taką specjalną otoczkę jakiej piłka klubowa nie ma. Na nich widać, że piłkarze nie grają dla kasy.
  • Odpowiedz
@TypowyCham: Może jakieś Togo czy T&T z 2006 roku grały nie dla kasy. Grają tak jak James, aby nagle z Monaco trafić do Realu itd. Piłka nożna to jedna wielka komercja, kadry się zacierają, każdy ma co najmniej jednego naturalizowanego jak i więcej, nawet Hiszpanie Brazylijczyków 2 w pewnym okresie sobie naturalizowali itd. Głupio to brzmi, ale prawdziwy futbol nieskażony $$$ itd. jest w ligach niższych w każdym kraju. Pooglądaj
  • Odpowiedz
@smialson moja pierwsza styczność z bukmacherką to dwie stówki na Niemcy w finale, pytałem wtedy na Mirko czy będzie remis czy czyste Niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mi pisali że Niemcy to biorą chociaż ja bardziej byłem skłonny grać na remis
Zagrałem te Niemcy i goetze jebnął w dogrywie dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@smialson: dla mnie najlepszy turniej to MŚ 2006, ale to przez to że to był początek prawdziwego świrowania nt piłki (2002 oglądałem, kibicowałem, ale w 2002 miałem 8 lat, stąd to nie było to samo). 2014 wspominam dobrze, pamiętam #!$%@? Brazylli przez Niemców, ale po tamtych MŚ zerwałem z dziewczyną, więc nostalgia motzno xd
  • Odpowiedz