Wpis z mikrobloga

Po 2,5 roku bez podwyżek i awansów, na beznadziejnych wyniszczających projektach dostałem zaproszenie na robocze spotkanie po którym miałem być "zadowolony i zmotywowany".
Nie mogłem spać od 6tej rano z nerwów. Bo z jednej strony wiedziałem że mój pracodawca zawsze zawodzi a z drugiej strony liczyłem jednak na jakąkolwiek zmianę na lepsze.
Wdzwaniam się tam o czasie, a tam na wejściu komunikat że jeśli się spodziewam po tym spotkaniu podwyżek czy awansu to nic z tego bo UWAGA! ... mamy znacznie lepsze info.
No to sie pytam - jakie?
A tam odpowiedz że zmienia mi sie dyrektor i teraz zespół może mieć lepsze projekty w przyszłości i powinniśmy my być dumni że taki profesjonalista się nami zainteresował xDD

Mój Januszex to jest taka gęstość #!$%@? że mógłbym o tym książke napisać. Tyle wątków cebuli i czośniactwa że to jest całe uniwersum.

#pracbaza #januszebiznesu #januszex #pracait
  • 11
  • Odpowiedz
@xxdakee: Skomplikowany wątek. Zasiedziałem się w tej pracy z powodu ciężkiej sytuacji rodzinnej. W trakcie 4 lat pracy tutaj moje skille w żaden sposób sie nie rozwineły, a co więcej - cofnęły. Więc z tym co obecnie umiem jestem w stanie jedynie znaleźć pracę ze znacznie gorszymi zarobkami na którą sobie nie mogę pozwolić z racji kosztów które mam. Od 1,5 roku po godzinach próbuje sie uczyć i robić poboczne
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: Mój największy strach w obecnej pracy. Z jednej strony chciałbym zmienić bo skansen, ale z drugiej jestem świeżak i fajnie byłoby dowieźć projekt do końca. Tobie życzę wytrwałości i powodzenia, w końcu się uda ()
  • Odpowiedz