Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #podroze #turcja

Mam pytanie odnośnie wakacji w Turcji. Biorę na stałę leki od psychiatry i Tramadol od ortopedy. Czy mogę wziąć leki do Turcji... Przykładowo 1 blistry Tramadolu i z 10 tabletek Alprazolamu. Wiadomo... Wszystko w oryginalnych opakowaniach. Nie luzem
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drogba90 No właśnie też to czytałem i to jest z lekka #!$%@?, że nie mogę na 7 dni wakacji zabrać leków w ilościach tyle co na te 7 dni. Jakieś paracetamole czy ibuprofeny to luz. Ale właśnie leki psychotropowe czyli alprazolam i Tramadol to już inna bajka. Jadę z rodziną na wakację i nie chcę trafić do Tureckiego więzienia za kilka tabletek na receptę xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nexiu Dzięki, już jestem po lekturze tego i myślałem, że ktoś kto tam był mi doradzi jak to jest w praktyce. Przecież jak schowam 1 blistr Tramadolu (10szt.) I pudełko z 10 tabletkami Alprazolamu w kosmetyczce to chyba nie będą tego trzepać... Ale wolę się upewnić.
  • Odpowiedz
@berecik: właśnie jesteśmy w Turcji i też bałem się o to że celnicy na bramkach będą robić jakieś afery, z powodu naszej pokaźnej apteczki. Ale nikt nawet slowem nie pisnął. Jedynie na co miałem poświadczenie, to na swoje tabletki na cukrzycę i swoje nakłuwacze do glukometru. I to też nie tłumaczone na turecki tylko po polsku i angielsku z pieczątką lekarza. Nawet diabetolog mi mówiła że szybciej zrobią dym o
  • Odpowiedz