Wpis z mikrobloga

  • 1
@chanoja może temu że szukasz active fresh a nie actifresh, Google może rozszerza wyszukiwanie do podobnych nazw a allegro już nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tos-1_buratino sprawdzałem, to samo, tylko, że jedne brandowane jakąś marką.
@kasjo kiedyś chyba pokazywało wyniki różnych sklepów i z różnymi cenami, niezależnie o sposobu wpisania nazwy. Kupuję ten produkt od kilku lat i pierwszy raz mi się zdażyło, że wyskoczyła tylko jedna aukcja, dlatego sprawdziłem w wyszukiwarce, bo cena na aledrogo mi nie pasowała.
  • Odpowiedz
@chanoja: ciężko nam się odnieść do Twojego zgłoszenia, gdyż wyszukiwarka Google nie jest naszym narzędziem i proponuje Ci oferty według dopasowań do Twojej aktywności i ustawień użytkownika. Wyszukiwarka na naszej platformie stara się dobrać najbardziej trafne oferty, a korzystając z filtrów i opcji segregowania możesz jeszcze zawęzić wyniki wyszukiwania. Możesz użyć również opcji połączenia produktów i przeglądać oferty wyłącznie tych przedmiotów, które Cie interesują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@allegro_pl Tylko dlaczego po wpisaniu frazy "activefresh wkładki do butów" wyrzuca tylko jeden wynik i do tego dzieli frazę activefresh na dwa człony i dopasowuje wyniki do podzielonej frazy. Dla mnie to oszustwo i działanie na niekorzyść sprzedającego w niższej( i to o prawie 300%) cenie. Zarabiacie na prowizjach i dla mnie to jest jasne działanie. Ciekawe ile produktów i sprzedawców tak zaopiekowaliście.
  • Odpowiedz
@chanoja: xD czyli rozumiem że wg. ciebie Allegro ma zmieniać ceny w wyszukiwarce Google na którą nie ma najmniejszego wpływu.

wyrzuca tylko jeden wynik


na twoim screenie jest tych wyników co najmniej 3 (a poniżej pewnie więcej), więc o co
  • Odpowiedz