Wpis z mikrobloga

@i1z2e3:

Następny ... Dowiem się w końcu, czym moja choroba się przejawia?


tym że zdrowy na umyśle człowiek nie dywaguje nad czynnościami seksualnymi wykonywanymi ze zwierzętami.
Taka sama zależność jak gość co to nienawidzi homoseksualistów i cały czas o nich gada bo sam jest krypto.
  • Odpowiedz
Następny ... Dowiem się w końcu, czym moja choroba się przejawia?


@i1z2e3: Jeśli kolejna osoba Ci to mówi to coś jest na rzeczy, idź do lekarza to Cię zdiagnozuje i może będzie w stanie pomóc.
  • Odpowiedz
z czego to mam się leczyć


@i1z2e3: A czego nie zrozumiałeś? Jeśli prowadzisz rozmowę w 4 oczy w podobnej formie jak tu to musisz być bardzo nieprzyjemną osobą i lepiej sobie gadać do kota, rybek czy ściany
  • Odpowiedz
@i1z2e3: Nie jestem lekarzem, więc cie nie zdiagnozuje, ale jeśli 12 osób mówi ci, że masz coś nie tak z łbem to się zamknij i idź do lekarza.
Zapytaj się sam siebie, czy taka agresja i wściekłość jaką tutaj wylewasz na głupi obrazek jest normalna.
  • Odpowiedz
@i1z2e3: O czym ty w ogóle mówisz? Już se tak myślałem, że z tą schizofrenią to przesadzają. Zwykła frustracja i całkowity brak panowania nad sobą. Ale tego "zwieńczenia" to serio nie wiem jak interpretować. Niebywałe. Koleś widzi obrazek z kotkiem i mu #!$%@?ło. możliwe, że faktycznie został zgwałcony przez kota.
  • Odpowiedz
@i1z2e3: no ja ci konkretnie napisałem, że to nie jest list, żeby musiał zwroty grzecznościowe pisać z wielkiej litery. Czego nie rozumiesz, pecie? XD
  • Odpowiedz