Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn Obejrzałem sobie ten ostatni live Korsira. Ja pier... jaki to jest tłuk i kretyn. Kącik wykopowy oczywiście po to, żeby pokazać jak bardzo nie obchodzą go komentarze na wykopie. Na tym wykopie, o którym wspomina na każdym live. Skomentował ten wpis dotyczący youtubera - prawie 300k subów, kontent podobny do Rudego i co najważniejsze - on dowozi do końca to co ma do zrobienia. Od razu zaczął go deprecjonować - zagranica to inne możliwości, duży kanał to ma swojego montażystę, on jest już aktorem, ma swoich ludzi itd. To ciekawe co powiedziałby o Odynie - 400k subów? Kto mu filmy montuje? Jeszcze przyczepił się, że gość reklamuje jakieś bidony, tak jakby Rudy nie reklamował różnych badziewi. Do tego kretyna nie dociera to, że ktoś po prostu mógł zbudować sobie kanał, robiąc konkrety, a nie otwierać milion pobocznych tematów i wiecznie się usprawiedliwiać.

PS: Nie wiem co ty @Korsir przeglądasz w interencie, ale fajne reklamy ci się wyświetlają: biustonosze i tabletki na potencję xD
  • 20
  • Odpowiedz
@bbul44: Nie trzeba mieć 200 IQ, żeby stwierdzić fakt, iż owy YouTuber z Anglii ma innych ludzi do pomocy. Widać, że nagrywa z nim kamerzysta (albo lewitująca kamera), montażysta też raczej jest bo zmontowane to jest profesjonalnie.
Nie trzeba też mieć 200 IQ, żeby zobaczyć po filmie Odyna, iż nie ma ani kamerzysty, ani montażysty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@Korsir Ty nie masz nawet tych 20 IQ. Najpierw na live budowałeś narrację, że za takim dużym kanałem to musi stać sztab ludzi i reklamodawców, co oczywiście wg ciebie jest wielką ujmą. Ja podałem przykład Odyna, że tak nie musi być, a ty teraz piszesz oczywiste oczywistości. Jak ktoś rozwija kanał i nie robi partactwa to jest to wystarczający powód dla ciebie do wyśmiania.
  • Odpowiedz
@bbul44: ja tam nikogo nie wyśmiałem tylko pokazałem różnice w jakości filmów i podałem ich powody. Nie wiem skąd sobie to wziąłeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Korsir Nie, wcale. Przez kilka minut deprocjonowałeś gościa za to, że w przeciwieństwie do ciebie dowozi projekty. Większa liczba subów i zarobki to nie jest wymówka dla twojego partactwa i nieterminowosci.
  • Odpowiedz
@Korsir: I w ten oto sposób pod naporem konkretnych argumentów zmieniasz się w słodkiego puszka któremu trzeba wszystko wybaczyć i ten słodki ton przymilający też aż słychać normalnie.
  • Odpowiedz
@Korsir: To nie do końca tak. On wcześniej nagrywał temty podróżowania w jakimś kombi, potem zaczął budować swojego campera - jest cała playlista No Experience Van Build.

On ma suby i ma teraz kogoś, kto mu pomaga, a to dlatego - że, jak wspomniał @bbul44, dowoził swoje projekty i teraz go na to stać :)
Przejrzyj sobie jest starsze filmy - nawet te z budowy vana - on wszystko robił
  • Odpowiedz
Nie trzeba też mieć 200 IQ, żeby zobaczyć po filmie Odyna, iż nie ma ani kamerzysty, ani montażysty.


@Korsir: no i zobacz Odyn zaczynał od spania w Stilo, a teraz ma swój sklep z detektorami, którym zajmują się pracownicy, mógł pozwolić sobie na kupno nowego busa i oddanie go na zrobienie zabudowy, a Ty co? Syf na podwórku, syf w garażu, syf na strychu, dziesiątki zaczętych i nieskończonych "projektów", #!$%@? samochody
  • Odpowiedz
Sklep z detektorami należy do brata Odyna. Ile można o tym pisać... Nawet na paragonach widać imię i nazwisko brata.


@javelin: Co nie zmienia faktu, że ten sklep to tak nieoficjalnie należy pewnie do Odyna. Odyn ma jakąś swoją firmę też, pewnie w celu optymalizacji podatkowej.
  • Odpowiedz
@jerzu70: To gdyby wyłożył kasę, to sklep należałby do niego.

Gdybyś chciał otworzyć sklep, to czy dałbyś kasę bratu, żeby on mógł to zrobić zamiast Ciebie?
  • Odpowiedz