Wpis z mikrobloga

Neuropki mają puste głowy, a w nich ciągoty do fizycznego atakowania ludzi o innych poglądach.

Już cieszyli się z tego, że kilka lat temu opluto pod Sejmem Sośnierza. Cieszyli się jak postrzelono premiera Słowacji. Cieszyli się jak ostatnio nożem dostał polityk AfD. Teraz cieszą się, że ciężko pobity został jakiś rzekomy neonazista. Pamiętam, że w obronę brali też tę niemiecką terrorystkę z antify, która ze swoją bandą napadała skrajnie prawicowych, którym łamano nogi w kolanach i tłuczono młotkami.

I to są ciągle te same nicki lub osoby na kolejnych kontach. Tak tylko piszę, abyście wiedzieli z kim macie do czynienia na wykopie, że gdyby ci psychole mieli jakiś ułamek władzy to nie krępowaliby się przed komuszymi pogromami, co jest chyba ich tradycją.

#bekazlewactwa #lewackalogika #polityka #bekazpodludzi
USSCallisto - Neuropki mają puste głowy, a w nich ciągoty do fizycznego atakowania lu...

źródło: IMG_6951

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@USSCallisto: ten twój mondry wpis to można skopiować, wstawić ataki na lewaków i będzie to samo. Bo skrajna lewica i skrajna prawica to jedna i ta sama hołota.
Tak, masz rację, nie powinno się cieszyć z cudzego nieszczęścia. Ale mogę Ci dać tysiące przykładów, gdzie akurat prawicowy cieszą się z cudzego nieszczęścia. Więc skończ załamywać rzeczywistość. Razem=Konfederacja. Takie samo dziadostwo, tylko inne poglądy.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Ja to z filmików starej pyty kojarzę antifiarza który na demonstrację przyszedł z bejsbolem i nożami, jak myślicie o czym taki człowiek marzy i co będzie wypisywał w internecie?
  • Odpowiedz
Nie jestem twoim pachołkiem. Przypomnij sobie jak to skakalscie jak małpy z zadowolenia, jak w Panamie chyba zastrzelił jakiś dziadek ludzi, rzekomo aktywistow, polityków lewicowych też atakowno i były smiechy. W ogóle ty kpisz że pytasz? Cały ten kretyński portal jest wyzywaniem się jednych z drugimi. Można mieć inne poglądy a i tak od razu cie szufladkuja jako "ta druga strona". Agresja totalna, 95% nie do czytania. Non stop polityka, wojenki. Zresztą
  • Odpowiedz
Nie jestem twoim pachołkiem.


@uciuuu: Ja coś powiem, ale czy mam rację, to znajdź sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można mieć inne poglądy a i tak od razu cie szufladkuja jako "ta druga strona".


dosłownie sam to zrobiłeś
  • Odpowiedz
Bo głosowanie na jakoś braunow czy innych biedroniow to nie są poglądy, to patologia. Hołota powinna być trzymana w cyrku.
  • Odpowiedz